Taraji P. Henson je celková bohyňa v jej poslednej MAC kampani

Čo dostanete, keď prekročíte zlato Bond Girl s Dianou Rossovou v ateliére Studio 54? Taraji P. Hensonová je neskutočne nádherná MAC reklama, samozrejme. Dnes značka odhalila, že Henson bude s nimi znovu spojiť sily, aby vytvoril svoj druhý odtieň Viva Glam. 2017 rúž je bohatý bronz so zlatým mrazom, zatiaľ čo Lipglass je mierne ľahšia meď so zlacenou perlou.

“Bolo to nepríjemné, keď sa MAC k mne priblížil.Pre jeden, všetky príjmy z rúžu idú smerom k pomáhať ženám, mužom a deťom postihnutým HIV a AIDS.And dva, som mal na sebe MAC, pretože som bol teenager , “Henson predtým povedal V štýle. “Tak veľa firiem začalo zbierky make-upu a po piatich rokoch sa rozšírilo a povedalo:” Teraz máme tieň pre čierne dievčatá! ” Ale MAC bol vždy inkluzívny, podporujem to. “

Taraji P. Henson MAC - EMBED
Zdvorilosť

Súvisiace články: 5 produktov krásy Taraji P. Henson nemôže žiť bez

Toto je už tretíkrát Hensonovu spoluprácu s značkou – v roku 2016 vydala kolekciu s limitovanou edíciou inšpirovanú jej vlastným podpisom, a neskôr v roku jej predbehla svoju prvú kampaň Viva Glam vedľa nej ríše spoluhráč Jussie Smollett.

Rovnako ako zvyšok MAC linky Viva Glam, všetky príjmy z Tarajiho súboru budú prospešné pre Fond MAC AIDS, ktorého cieľom je pomôcť ženám, mužom a deťom, ktoré žijú a sú postihnuté touto chorobou. V skutočnosti nákup jedného rúžu môže poskytnúť týždeň čerstvého ovocia a zeleniny matke a dieťati postihnutému vírusom HIV, obyvateľovi organizácie bývania s HIV / AIDS s novým oblečením na pracovný pohovor, dieťa osirotené AIDS, 254 kondómov na prevenciu prenosu HIV a oveľa viac.

VIDEO: Módna evolucia Tarajiho P. Hensona

Nájdite Viva Glam Taraji P. Henson 2 Lipstick a Lipglass na MAC základňoch celoštátnej a online na maccosmetics.com od 7. septembra, cena za každý $ 17.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 28 =

map