Táto žena našla strednú školu makeup stash, a to bolo epické

Jedna vec spomínať na produkty krásy a starostlivosti o pokožku, ktoré ste používali v priebehu dňa. Je to úplne iné, keď nájdete sklený make-up na strednej škole pod drezom na kúpeľňu, neotvorený už takmer 10 rokov a skutočne sa dostanete do lak cez všetky tieto výrobky v tele.

Reddit užívateľ Fun_Expert sa stalo na jej starom skrýši a bol taký milý, aby zdieľa obrázky – a veselý komentár – s komunitou r / MakeUpAddiction.

Našiel som moju strednú školu Makeup Stash

Všetko bolo uložené v ružovom prípade vlaku časovej kapsule a prvý obrázok, ktorý uverejnila, je sortimentom nostalgie-indukujúceho laku na nechty, vrátane toho úžasného Sally Hansen Crackle Coat a niekoľko žiaru v tmavých lakoch na nechty. Ďalší obrázok zobrazuje súbor sladkých vonných látok (Pink Sugar, Appletini a Christina Aguilera lotion, anyone?) Spolu s koncovými všetkými produktmi z 90. rokov: John Frieda Frizz-Ease.

A ak to nestačí na to, aby vás vzrušilo, počkajte, kým neuvidíte obrazy a vzorky očných krémov na horúcej téme, dostatok lesklého očného snehu, ktorý vám poskytne kompletný súbor v hudobnom videu s názvom Mariah Carey v 90. rokoch a Urban Decay Big Fatty Mascara in Blue , klasika.

SÚVISIACE: V kúpeľni a karosériách sa nasávajú vaše obľúbené vône 90. rokov

Fun_Expert píše v jednom z obrázkových titulkov: “Ak počúvate pozorne, môžete počuť ozveny, ktoré mi povedali mame, že mi jednoducho nerozumie.”

SÚVISIACE: 90. trendy krásy, ktoré sa vracajú

Takže sme radi, že tie stredoškolské dni sú za nami, aj keď tieto kozmetické výrobky sú navždy drahokamy a sme takí radi, že sme zažili tento výbuch z minulosti so zvyškom internetu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map