Táto červená ružica bola navrhnutá na plytšie každú tónu pleti

Dior Lipstick - Lead - NEW
Lauren Spinelli

Victoria Moorhouse

15. septembra 2017 @ 4:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Klasické a nadčasové sú dve prídavné mená, ktoré sú stále viazané na červenú rúž. A vďaka najnovšej dávke Diorovej k ružovej kategórii rúž, môžete ju nazvať všeobecne lichotivou. Poplatok za kultúru červenej rúžky č. 9 a # 99 spoločnosti Christian Dior, vytvorenej v roku 1953, je nová trubica značkovej dizajnérskej značky vhodne nazývaná Rouge Dior # 999 ($ ​​35; sephora.com) a bola určená na lalokovanie každého jednotlivého tónu pleti.

Snažil sa o to režisér kreativity a obrazu riaditeľky Dior makeupu Peter Philips, ktorý začal odtieň nielen matný a saténový, ale aj kovový a ako kvapalná rúž.

“Čo robí Rouge Dior # 999 takým všeobecne lichotivým odtieňom na všetky tóny pleti, je jeho rovnováha chladných podtónov,” vysvetľuje Daniel Martin Martin, ktorý pravidelne spolupracuje s celebritami Elizabeth Moss a Jessica Biel.

Chcete to vidieť v akcii? Sledujte, ako to vyzerá na troch rôznych V štýle redaktorov a ako sme sa cítili o vzore, farbe a oveľa viac.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map