Táto kvetinová poznámka je tak sexy, bola zakázaná vo viktoriánskej dobe

tuberóza Fragrances
Getty (5); Zdvorilosť (3)

Marianne Mychaskiw

13 októbra 2017 @ 4:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hoci je tuberóza v súčasnosti rozkvitnutá vo svete vôní, svieži kvetinový má niektoré vážne historické vieru. V starovekom Egypte boli kvetinové esencie extrahované a používané na aromaterapeutické účely a povesť má za následok, že mladé dievčatá boli zakázané cítiť kvety počas vlády kráľovnej Viktórie zo strachu, že spúšťa spontánny orgazmus. Bolo to znesvätené v poézii Thomas Moore a Percy Bysshe Shelley, z ktorých posledný sa odvolal na tuberózu ako “najsladší kvet na vôňu, ktorá fúka”.

Je zrejmé, že poznámka zostáva nad vôňou stopy, ktorú necháva na koži, čo je mimochodom samotná definícia sexuálneho odvolania. Veering medzi sladké, zmyselné, a niekedy takmer krémové, je to kvetinárstvo, ktoré si určite uvedomíte, a každý, kto si na svojej ceste určite zapamätá.

Tu sme zostavili zoznam 7 najkrajších zásahov na tuberóznom kvete. 

VIDEO: 6 najkrajšej krásy drogy nájdete pod 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 85

map