Táto Matte Foundation vytvára konečný vzhľad bez make-upu

Matná nadácia môže byť zložité územie na navigáciu.

Na jednej strane je matná povrchová úprava sama osebe – celkovým cieľom je sametový efekt bez lesku na opačnom konci spektra zo svetelného. Napriek tomu nechcete, aby vyzerala úplne neprirodzene. Konečný výsledok, samozrejme, by mal stále vyzerať ako vaša vlastná koža. Vzhľadom k tomu, že toľko matných receptov skončí mierne drobné na vlastné sken, mám tendenciu prehliadať viac k ľahkým formám, alebo preskočiť základy úplne na to len pod to von s korektorom a práškom. Moja koža je mastná, takže je to tak, že predpokladám, že všetko skončí úplne lesklé – alebo “rosné”, pretože kozmetický priemysel má tendenciu rebrand tento účinok.

Z väčšej časti som prijal tie rosy. Hral to dokonca aj tým, že sa zhromaždil na zvýrazňovači a aby to vyzeralo zámerne, ale hluk okolo Peach Peace Perfect Comfort Matte Foundation ($ 36; sephora.com) bol príliš veľký na to, aby sa ignoroval. Vzal som to na skúšku a myslel som si, že to bude jeden z dvoch spôsobov: Cakey a oxidované ako matné základy pred tým, než skončil, alebo vzorec, ktorý mi oficiálne previedol.

VIDEO: Ako zakryť akné jazvy

SÚVISIACE: Tvárou v tvár len vydaní 11 nových produktov Peachy

Dokonca aj keď pracujem s nadáciou, mám tendenciu ju aplikovať ako korektor, sústrediť ju pod očami, do nosa a kdekoľvek inde moja pleť potrebuje trochu ďalšiu lásku. Začal som touto metódou, ale keď som vylepšil produkt s mojou makeupovou hubou, zistil som, že len trochu by mohol pokryť veľa územia a skončil tak, že by to splynul v oblastiach, ktoré by zvyčajne zostali holé. Konečný výsledok nebol vôbec ťažký, dokonca ani keď som ho položil s práškom, aj keď som odrazil vlhkú základnú hubu na mojej koži, aby som všetko zmiešal a zabezpečil, aby sa roztavila do mojej pleti.

Ako som povedal, moja koža je mastná. Odvtedy, čo som na začiatku 00. rokov sledoval, že prvý Clean & Clear blotting papier komerčný, som nesl rôzne hromadné variácie. Z tohto dôvodu som zvyknutý produkovať oxidáciu a obrátenie oranžovej pri kontakte s mojou tvárou, aj keď mám proces výberu farieb až po vedu. Zvyčajne stredné nadácie a sprievodcovia s chladnejším podtónom sa posunú smerom k mému odtieňu, akým je napríklad chameleón, akonáhle moje prírodné oleje pracujú na svojej kúzlo – ak to dokonca môžete nazvať. Bola som strach, že nadácia Tie Faced bola pre mňa trochu teplá, ale prekvapujúco sa farba vôbec nezmenila a “úprimnosť” mojej kože vyvážila matnú povrchovú úpravu až do tej miery, že to vyzeralo ako moja vlastná koža , aj keď o niečo dokonalé. Bol to konečný no-makeup vzhľad a cítil sa ako ľahký ako tónovaný zvlhčovač, ako som ho nosil cez deň. V istých ohľadoch som zabudol, že na sebe úplne nosím základy, pretože som nemusel neustále obtekať svoju tvár.

Ešte lepšie, celá moja tvár cítila ako čerstvo vybrúsená broskyňa, čo nebolo tak evidentné pre ostatných, ale každý krát som zachytil niekoľko zápachov, keď som rýchlo otočil hlavu alebo kedykoľvek prechádzal vietor. Nie som si istý, ako presne to urobil Too Faced, ale ja som tak radi, že to urobili.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 87

map