Táto nadácia je riešením kožných nočných múrov

Každý raz za čas má moja koža temperamentný tantrum na melódiu škvŕn po celom brade, ktoré som si potom vybral. Potom sa musím zaoberať červenými značkami, ktoré naposledy trvajú dlhšie ako škvrny. Je to problém. Áno, pravdepodobne by som mal mať viac sebaovládania, ale nikto nie je dokonalý, viete?

Mimochodom, v tých dňoch som sa dostal k Lorac POREfection Foundation SPF 20. Je to stredné až úplné pokrytie, ale vec je, že naozaj nevyzerá ani sa necítim, že by som nosil masku, čo pre mňa je kľúčové. Nie je to zábavné cítiť, že vaša pokožka nevyzerá najlepšie. Je to ešte viac nepríjemné, akoby ste cítili, že ste na ňom vymaľovali make-up a stále nevyzeráte to najlepšie. Netreba dodávať, že táto nadácia je môj zlý deň superhrdina. Pre viac informácií o tom, prečo je to úžasné, obrátil som sa na Dean Fournier, vedúci LORAC Pro Artist. 

Čo sa volá:

Lorac POREfekcia SPF 20 Foundation

SÚVISIACE: Nakupovanie pre produkty prírodnej krásy je oveľa jednoduchšie

Koľko vás bude späť:

Tú spinningovú triedu, ktorú ste chceli vziať, aby ste sa dostali späť do swingu vecí … alebo 36,00 dolárov;  ulta.com

Čo to robí zvláštne:

Formulovaná bez oleja, vône alebo parabenu je tento vzorec ideálny pre každého, kto chce jemné, nedráždivé médium až po pokrytie základom.

KÚPIŤ: Kozmetické výrobky, ktoré premení vašu kúpeľňu do roztomilého kaviarne

Kto je to pre? Ktokoľvek, kto chce ľahko zmiešať, stredne až úplné pokrytie pokrytia s ochranou SPF, ktorá pomáha znižovať vzhľad pórov. 

Kedy ho používať:

Deň alebo noc, ale pridaná výhoda proti slnečnému žiareniu je ideálna pre letné mesiace alebo slnečné podnebie. 

Čo sa cíti ako:

Krémová a ľahká na pokožku.

Čo to vonia:

Bez vône!

SÚVISIACE: Tieto slnečné okuliare nebudú na vás Duch ani vtedy, ak sa vám to podarí

Čo sú to odborníci riekol:

Toľko základov plného pokrytia sa môže cítiť ťažko alebo podobne ako maska, ale tento základ bol navrhnutý tak, aby sa cítil bezvýznamný na koži a zároveň znižoval vzhľad pórov. Čistý a jemný vzorec je skvelý pre všetky typy pleti, dokonca aj pre tie s citlivou pokožkou, “hovorí Fournier.

Čo hovorí internet:

#MOTD pomocou @loraccosmetics # Odstránená paleta s očné tiene a #Prefektívna nadácia a korektor. #Highlighter podľa @kevynaucoin #candlelight

Fotografie, ktorú vyslal Amberlee Schoneweis (@amberleebeauty)

Táto nadácia je Ťažko odporúčame pre kombo pokožku @lorakkozmetika #Prečistenie #GivingFace #Lorac # MediumTan

Fotografie, ktorú poslal Shannon Benton (@shananigansb)

Milujem svoju novú nadáciu POREfection moje @lokokozmetika ���� Recenzia čoskoro! �� Môžete si ho zakúpiť na adrese @lafemmebeautynz # #Lorac #lafemmebeautynz #loracporefectionfoundation #porefection #instabeauty #makeuplook #ebrxo #instabeauty #makeupaddict #hudabeauty #beautyaccount

Fotografia vyslaná Laura �� #lolaabeautyy (@lolaabeautyy) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 71

map