Táto nadácia okamžite pokrýva moju sčervenanie a vyzerá tak prírodne

Vlastne sa mi páči, že nosím základy, ale iba ak sa nadácia cíti bezvýznamná, až kým nezabudnem, že je to na mojej tvári a nevyzerá vzdialene blízko veci, ktorú som sa pokúsil použiť v 9. ročníku. Oceňujem schopnosť výrobku vyliečiť svoju rozzuťanú a nerovnomernú tónovú pleť, ale nájsť ten, ktorý je účinný s mojimi prísnymi požiadavkami, je ťažký. 

SÚVISIACE: Tento $ 8 robí každý myslí si, že nosím rozšírenie Lash

Burberry najnovšie spustenie, Fresh Glow Gél Stick ($ 48, saksfifthavenue.com), nie je nič, ako som kedy videl. Najväčšie nájdenie základov tyčiniek je neuveriteľne pigmentované a preto mierne ťažké. Burberry je však má viac ľahkého gélu a je infúziou s vodou a aloe vera, aby pokožka bola ultra hydratovaná. Skvelá vec na tejto palici je, že pigment je stále tam. Vzťahuje sa na stredné pokrytie, ale môžete ho vybudovať až na plný počet niekoľkých pruhov.

Burberry Foundation
Lauren Spinelli

VIDEO: Jeden z týchto 3 dolárov balzamy na pery sa predáva každú sekundu po celom svete

Okrem zakrytia ruženca na brade a zafarbenia na lícach (čo sa mi darilo po tom, ako moje dermo analyzovalo moju rutinu), mojou najobľúbenejšou časťou o nadácii je rosa. Nikdy predtým nepoužívajte ventilátor s nadstavbami, teraz som si ocenil ľahko prenášateľný, nepriepustný obal.

Pri 48 dolároch, čo sa nakloní na cenovú stranu, funguje to ako kúzlo. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − 52 =

map