Táto nová aplikácia vám pomôže nakoniec prerušiť sledovanie vašej ex na Instagram

Súbor pod vecami, ktoré by sme mali vedieť už teraz: Stalking your ex na Instagram pravdepodobne nepomáha vám prekonať rozpad. Pravdepodobne je zodpovedný za vznietenie vašej úzkosti a za to, že ste posadnutí nad všetkým, čo sa stalo správnym a zlé vo vašom vzťahu. Ale váš telefón nemusí byť váš horší nepriateľ. V skutočnosti, vďaka aplikácii s názvom Rx Breakup, môže skutočne pomôcť dostať sa cez starú S.O.

Prvý krok? Vyjdite zo svojho fotografického kanála predtým, ako ste náhodou rád chytil pred 13 týždňami. Aplikácia zadarmo na stiahnutie, založená LA-založená terapeutka Jane Reardonová a Jeanine Lobell zo Stila Cosmetics, vás prevedie 30 dní denného štvorstupňového programu, ktorý vám pomôže dostať sa cez vzťah a súčasne posilniť vás súčasne , Každý deň sa zobrazí iná “tému rozpadu”, ktorá sa zaoberá tým, čo sa momentálne deje. Potom máte dve časti nazvané “čo písať” a “čo robiť”, ktoré sa budú týkať témy dňa. Napokon je tu “čo ešte”, ktoré sa objaví o 17:00 a pripomína používateľovi, na čom pracujú.

“Mysleli sme si, že najefektívnejší spôsob, ako posilniť to, ako sa cítili o sebe, bolo vysvetliť, ako sa tam dostali, čo môžu urobiť, aby nikdy neboli v tejto pozícii, a ako efektívne prechádzať bolesťou, “vysvetľuje Reardon.

toto New App Helps You Get Over a Breakup - EMBED
Zdvorilosť

Keď si všimol, že toľko materiálu “rozpadu” na trhu prináša vinu na osobu, ktorá sa dostala do obehu, vedeli, že chcú urobiť niečo, čo by bolo relatívne, moderné a pozitívne. Tiež chceli začleniť akcie orientované úlohy, aby pomohli presmerovať pozornosť používateľov a myšlienky z prehrávania starých koní a posadnutosti.

SÚVISIACE: Bella Hadid napokon hovorí o svojej Runway Run-In s The Weeknd

A urobiť z nej aplikáciu namiesto knihy bola veľmi strategická – a rozprávanie o našej tech-posadnutá generácia.

“Robíme všetko o telefónoch, ktoré sa momentálne stretávajú, nakupujú, atď. Prečo teda nemáte na telefóne malú terapiu a svojpomoc?” hovorí Lobell. “Jane a ja sme sa rozhodli, že toľko zo seba-pomôcť veci tam sú dosť drsné, veľa z nich hovorí, že ste niekto iný, alebo len prekonať veci a pokračovať, takže sme boli odhodlaní dať niečo iné Niečo, čo by sa cítilo ako tvoja najchytanejšia priateľka, ktorá ti dala najlepšiu radu vôbec, ale skutočne, založená na Janeovej školení o tom, ako vedel a pochopil, čo funguje a čo ľudia potrebujú počuť. “

A ak sa zaujímate, či vám táto aplikácia pomôže pri riešení vašich sociálnych médií sledovaním záujmov, máte šťastie. Reardon si všimol, že v dnešnom dni a veku sa stáva čoraz ťažšie rozlúčiť sa s určitým vzťahom, pretože na vás prichádza vždy nejaká fotografia, značka alebo komentár, alebo ich hľadáte jednoducho.

“Myslím si, že je ešte ťažšie sa rozpadnúť, pretože sociálne médiá vám dávajú príležitosť konať podnetne, super tajomným spôsobom,” hovorí. “A keď sa cítite strašne, ste kořist k vašim impulzom, aby ste sa pokúsili okamžite zabiť túto bolesť.Typický go-to je obnoviť pocity spojenia s ex.Tarrolovaním niektorých zo spoločenských mediálnych platforiem môžete zvyčajne zistiť, čo robia, ak stretávajú s niekým novým atď. a oživiť ten (falošný) zmysel spojenia. “

V aplikácii, akokoľvek ťažké, navrhujú, aby sa táto osoba neodvrátila a aby všetky rozviazané väzby digitálne na 30 dní alebo viac.

SOUVISLOSTI: To je dôvod, prečo nám rozbitie celebrít rozbíja

“Spočiatku je to neuveriteľne ťažké, ale akonáhle sa dostanete na druhú stranu výberu, čo trvá len niekoľko dní bez pevného kontaktu, máte možnosť skutočne sa zamerať na zlepšenie.”

Ďalšia cool funkcia? Aplikácia obsahuje zoznam “červených vlajok”, ktorý môžete kedykoľvek vytiahnuť, aby ste si pripomenuli veci vo vzťahu, pre ktorý ste sa nestarali.

Zatiaľ čo nemôžeme poprieť teplý a fuzzy pocit, ktorý prichádza s novým párom podpätkov, to rozhodne znie lacnejšie ako maloobchodná terapia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − 79 =

map