Táto nová ceruzka na obočie vám pomôže odstrániť všetky vaše chyby

Jasne si spomínam, že som sa učil o koncepcii voskovania a oškrabávania obočia. Bola som vystrašená, pretože moji priatelia by šli do salónu so svojimi mamičkami a vrátili sa s veľmi tenkými, precíznymi obočiemi, zvýraznenými červenou, podráždenou pokožkou po celom obočia. Zatiaľ čo som v tej dobe závidel tvar a kožu obočia, dočasný zápal bol dosť, aby ma držal ďaleko, ďaleko od toho salonového menovania. Vďaka Bohu. 

Dnes mám lepšie vzťahy s mojimi hustými obočiemi a robím všetko, čo je v mojej moci, aby ste sa javili plnohodnotnejšími, tmavšími a radosťou, ak chcete. Ružové ceruzky mi pomáhajú falošovať, ale nová ceruzka z Taliky, ktorá pomáha stimulovať rast, mi môže pomôcť, aby som ju falošne dokázala,. 

Talika obočie Lipocils Ink (29 dolárov; talika.com) je marker obočie, ktorý môžete použiť na vyplnenie týchto obávaných riedkych škvŕn v obočiach. Môžete stlačiť na špičku hrubší, dramatickejší povrch alebo ho otočiť na bok pre tenšie vlasy. Dodáva sa v dvoch rôznych odtieňoch (Chesnut a Brown), a odporúča sa vám vybrať tieň svetlejší ako korene. 

SÚVISIACE: Môžete si myslieť, že tieto masky na tvár majú magické sily

Bol som skeptický, keď som použil značkovací hrot na začiatku, ale pigment je ľahko kontrolovaný plsteným hrotom a pigment nie je špinavý a nie je príliš tmavý, takže sa vydáva na extrémne realistický vzhľad. Neviem o vás, ale radšej by som mala tenšie obočie ako obočie, ktoré vyzerajú umelo, alebo ako zúžené čelo Instagram. 

Aplikujem neuveriteľne ľahké údery, aby som dostal tie malej plešatosti a ak idem viac ako “pohľad”, idem cez tieto miesta s mojou obľúbenou ceruzkou Laura Mercier Brow v Ash Blonde (24 dolárov, nordstrom.com).

SÚVISIACE: Tajomstvo záblesku vašich snov je v tejto trubici

Podľa môjho názoru pigment trvá dobrú 30 sekúnd na úplné vysušenie, takže sa môžete miešať s hrotmi prstov alebo kefou, ak je to potrebné. 

Najlepšia vec na tejto ceruzke je však jednoduchá, že je naplnená botanickým extraktom a peptidom bohatým vzorcom, ktorý pomáha stimulovať rast a posilňovať koreň, takže nielen že predstierate vzhľad hrubšieho obočia, potenciálne ste na svojou cestou k prirodzene hrubšiemu, odvážnejšiemu obočie asi za štyri týždne.

Možno som mala hrubšie obočie ako moji rovesníci v prvých veciach, ale ja nie som Cara Delevingne, takže radšej sa stavím, že dám tejto ceruzke celú a nerozdielnu pozornosť najmenej nasledujúci mesiac. Dieťa má ciele na čele. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 33

map