Táto podivná zložka by mohla vyčistiť vaše breakouts pre dobré

síra Acne Products Lead
Getty Images

Marianne Mychaskiw

30. decembra 2016 @ 12:00 hod

Zábavná vôňa, vážne dramatické výsledky. Ak ešte nemáte do vášho režimu začlenené produkty s obsahom kyseliny sírovej, budete sa chcieť zoznámiť s rôznymi maskami, sérami a ošetreniami na mieste, ktoré obsahujú zložku hrdinu. “Síra je jedným z najlepších účinných látok na odstránenie akné, ktoré sa objavujú vďaka svojim prirodzeným antibakteriálnym vlastnostiam,” vysvetľuje herec Emme Diane. “Má schopnosť odvádzať nečistoty z pokožky vrátane prebytočného oleja a pomáha vyčistiť póry a objasniť kožu.” Vzhľadom na to, že síra je tiež protizápalová, citlivé typy pokožky (vrátane pleti s rosaceou) nebudú ďalej podráždené. Nebudete musieť vymeniť nič vo vašej existujúcej produktovej zostave, hoci buďte opatrní, ak už používate tonu aktívnych látok bojujúcich proti akné ako je benzoylperoxid alebo kyselina salicylová. Príliš veľa agresívnych liečebných postupov môže viesť k suchému koži a v dôsledku toho k odbočkám pri nástupe – áno, to je vec…

A pokiaľ ide o túto vôňu? “Je to ako koriander alebo benzín v tom zmysle, že ľudia buď milujú, alebo ho nenávidia, nie je medzi tým, väčšina sirných prípravkov je zďaleka rovnako štipľavá ako predtým, ale citlivý nos si vždy všimne,” dodáva Diane. “Očistenie pokožky po použití sirnej masky by malo odstrániť väčšinu zápachu.” Spotové ošetrenia a sérum je možné vypláchnuť ráno po nej, a ak máte stále zápach, skúste pokračovať s tonerom. Vytvorili sme zoznam najlepších produktov obsahujúcich síru, ktoré dokážu upokojiť výpadky akéhokoľvek stupňa intenzity. Nechajte čítať, aby ste si mohli každý nakupovať.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − = 21

map