Táto služba odberateľskej schránky vás chce hovoriť o sexe

Znalosť môže byť silou, ale pokiaľ ide o sexuálne zdravie žien, je to aj nevyhnutnosť. Bohužiaľ, sexuálne zdravie a potešenie môžu byť aj naďalej predmetom tabu alebo konvojom, ktorý je šeptaný a zachránený v čase 1: 1 s priateľmi v našej spoločnosti, čo drasticky znižuje množstvo hodnotných a dôležitých informácií, ktoré získate. Našťastie, značky ako Sustain Naturals robia kroky tým, že spúšťajú výrobky ako sú kondómy alebo lubrikanty s vaginálnymi prísadami, ktoré nie sú len na trhu s mužmi, a teraz je tu aj predplatné krabička určená na chatovanie a učenie sa o téme o niečo viac pohodlné – a dúfajme, že v budúcnosti bude normou.

Program, ktorý sa oficiálne začal v decembri, sa nazýva Čo je vo vašom boxe a podobne ako mnohé z vašich iných predplatných služieb prináša mesačne krabicu položiek za 17,50 dolárov. Máte tiež možnosť získať krabicu dodávanú každé tri mesiace za 15 dolárov. Samozrejme, že obsah tohto boxu sa točí okolo sexuálnej skúsenosti žien, či už ide o bezpečnosť, hygienu alebo radosť.

“Bola som inšpirovaná začať WIYB po svojom osobnom behu s STI, čo ma zanechalo pocit hanby okolo tela a sexuality,” hovorí zakladateľka Christine Longová. “Ako mladá žena vo veku 20 rokov, ktorá chcela skúmať sex, cítil som, že neexistujú relatívne značky alebo zdroje, na ktoré by som sa mohol obrátiť, aby mi pomohli prevziať na starosti moje sexuálne zdravie .. Taktiež som si všimol veľmi rozšírenú medzeru medzi heterosexuálnymi mužmi žien a chcela som s tým niečo urobiť.Zistil som, že stále existuje veľa stigmy, ktorá obklopuje ženskú radosť a ženy sa necítia dôverne žiadať o to, čo chcú v posteli, alebo povedať nie, keď niečo nie je v poriadku. , existuje množstvo výrobkov zameraných na ženy, ktoré existujú na trhu, aby pomohli ženám dosiahnuť sexuálny život, ktorý si želajú a zaslúžia, a preto som chcel vytvoriť cenovo dostupné, pohodlné a pohodlné nové prostriedky pre ženy, aby mohli experimentovať s týmito druhmi výrobkov. “

SÚVISIACE: udržať prirodzené chce mať lepší sex

whats in Your Box? - Embed
zdvorilosť

Tak sa narodil box. Každý mesiac je k dverám predplatiteľov dodávaná krabica naplnená produktmi, ktoré sa zameriavajú na tému, výskumné trendy alebo na spätnú väzbu od zákazníkov. Všetky výrobky, či už ide o hračky, vibrátory, hygienické utierky alebo antikoncepčné prostriedky, sú určené na vytvorenie “pozitívnej sexuálnej skúsenosti”.

VIDEO: Profesionálni profesionáli odhaľujú to, čo by nikdy neboli jesť pred alebo po tréningu

“Naším hlavným cieľom v tomto boxe je pokračovať v posilňovaní postavenia žien, aby mali bezpečnejší a uspokojujúci sex a zároveň eliminovali hanbu, ktorá stále existuje okolo ženskej sexuality,” hovorí Long, ktorý tiež chce odstrániť tabuovú atmosféru a rozpaky, ktoré niektoré ženy pri nakupovaní hygienické a rekreačné výrobky ako osviežujúce utierky alebo mazadlá.

“Čo je skvelé pre tento box je, že je neoddeliteľnou súčasťou väčšej kampane – iniciatíva otvoriť rozhovor o sexuálnom zdraví, radosti, prevencii a súhlase, aby každý mohol byť viac informovaný a posilnený okolo svojej sexuality. konkrétne, bolo vždy našim zameraním a tešíme sa na spojenie s mladými ženami, aby sme sa uistili, že sú riadne vybavené na dosiahnutie sebadôvery a vyvrcholenia, ktoré si zaslúžia. “

Môžete získať viac informácií o značkách a produktoch, ktoré dodávajú a spolupracujú, o cieľoch spoločnosti a o ďalších stránkach na stránkach whatsinyour-box.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 15

map