Táto tvárová maska ​​spôsobí, že vaše póry vyzerajú menšie za 5 minút

Nič nemôže skutočne spôsobiť, že póry zmiznú. Avšak, extra hlboké čistenie môcť zmršťte ich tak, aby vyzerali tak málo, že (takmer) zabudnete, že sú tam pod vaším základom a korením.

To je miesto, kde Dyson vákua masiek prichádza dovnútra Dr Brandt je póry No More vysávač Pore čistiaca maska ​​(42 dolárov, sephora.com) nasáva všetko z nevyžiadanej pošty, ktorá vyplní vaše póry.

SÚVISIACE: 7 produktov, ktoré skutočne zmenšujú vaše póry

Maska je naplnená salicylovými a glykolovými kyselinami, ktoré odstraňujú nečistoty, olej a odumreté kožné bunky, rovnako ako zmes zinku, vitamínu A a extraktu modrého lotu, ktoré prenikajú do pórov, aby sa uistili, že každá nečistota je vytiahnutá. Matovacie rastlinné výťažky zaokrúhľujú vzorec na kontrolu nadbytočného oleja a ďalej upravujú póry v priebehu času.

VIDEO: 5 z najdrahších tvárí na trhu

Čo je skoro atraktívnejšie ako mať mikroskopické póry, je, že táto maska ​​Dr. Brandta funguje za päť až desať minút. Mohol by som byť poreč posadnutý trvalo mastnou T-zónou, ale nechcem masku, aby sa moje starostlivosť o pleť rutiny ešte dlhšie.

Keď ju vypláchnu, moja koža je zreteľne hladšia, matná a môžem vidieť len svoje póry, keď stoja dosť blízko môjmu kúpeľňovému zrkadlu, ktoré sa mi dotýka nosom.

Zatiaľ čo maska ​​nebude trvale zmršťovať vaše póry, robí to vyzerať rafinovanejšie na deň alebo dva. Myslím, že môžem žiť s ďalším päť minút na rutinu starostlivosti o pleť niekoľkokrát do týždňa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 87

map