Taylor Schilling chce, aby ste vrátili včely

Burtove včely, výrobca vašej obľúbenej hadičky žltej pery, oficiálne odštartovali svoju kampaň 2017 Bring Back the Bees. Iniciatíva sa usiluje poraziť problém s poklesom populácie včiel tým, že pestuje semená divých kvetov, ktoré udržiavajú včely, a Oranžová je nová čierna hviezda Taylor Schillingová podpísala rozširovanie slova-oh, a podeliť sa s ňou sama. 

“Myslím si, že pokles počtu obyvateľov včiel má taký vplyv na moju dennú skúsenosť so svetom spôsobmi, ktoré som si ani naozaj neuvedomil,” povedala V štýle v rozhovore o programe.

Značka má za cieľ vysadenie dvoch miliárd (!!!) kvetov. Za týmto účelom poskytnú finančné prostriedky na pestovanie 5 000 semien divokých kvetov pri každom nákupe limitovaných balení na balzam na pery ($ 3 každý, target.com) a pre každý selfie vytvorený na selflessselfie.burtsbees.com a zdieľanej s #SelflessSelfies. 

Včely opeľujú nielen jednu tretinu potravy, ktorú jeme, ale väčšinu rastlinného života, ktorý robí náš svet tak krásnym. Počet obyvateľov je nadol a potrebujú našu pomoc. Kliknutím na prepojenie v mojom profile získate #SelflessSelfie. Pre každý z nich, ktorý vytvoríte, @BurtsBeesUS bude pestovať 5k peľovo plnené kvety, ktoré pomôžu vyživovať včely. http://brtsbe.es/o77FVd #workingwithburtsbees

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Schilling (@tayjschilling)

 

“V uplynulých rokoch sa objavili rôzne dokumenty a kampane, ktoré sa objasnili a ja som sa trochu osobne rozčúlil a ja som si neuvedomil, že aj za hranicami našej stravy klesáme, koľko chápadiel má tento problém. naozaj rád trávim čas vonku a všetky rôzne krajiny a rôzne podnebie sa účinne menia v dôsledku zmeny populácie včiel, je pre mňa alarmujúce a preto som sa zapojila, “vysvetlila. 

Milovník vonku, Schillingová bola vlastne na prechádzke, keď sme hovorili o jej zapojení do kampane Burtových včelstiev, takže sme sa samozrejme museli opýtať jej na jej ideálny jarný deň a jej obľúbené krásy pre túto sezónu.

VIDEO: Som posadnutý: Rimmel Lip Balm

“Ja by som sa ľahko prebudil naozaj skoro …” hovorí Schilling. “Páčilo sa mi naozaj pomaly vstávať s čajom a čítaním, písaním či čokoľvek a čítaním novín, pravdepodobne som už predtým vonku príliš dlho vonku, považujem to za skutočne vyživujúce, aby som niekde chodil na výlet. Okrem toho by som bol čiastočne môj ideálny deň, kedy by som sa vrátil spať do postele a čítal som. Možno ísť do niečího domu, ktorý pripravuje naozaj veľkolepé jedlo. ” 

#Repost @sleepinthegardn · · · Vy viete, že milujem byť mimo, a dobre jesť je pre mňa tak dôležité, ale ovocie a zelenina, ktorú milujeme, a krásne krajiny, ktoré máme to šťastie, potrebujeme včely na opeľovanie ich flóry a populácie včiel sú nefunkčné. Znižujú sa alarmujúcou rýchlosťou: stratou 44% populácie včiel medzi letomi rokov 2015 až 2016. Životné prostredie nás potrebuje viac ako kedykoľvek predtým. Našťastie je tu niečo, čo môžeme urobiť pre veľký dopad. Stačí vytvoriť svoj vlastný #selflessselfie a @BurtsBeesUS bude pestovať 5k včelí výživné semená kvetov! Kliknite na odkaz v mojom bio, aby ste si vzali svoj vlastný! #workingwithburtsbees

Príspevok, ktorý zdieľa Burtove včely (@burtsbeesus)

 

SÚVISIACE: 6 peelingov doma, ktoré nechajú vašu pokožku šialene žiarivú

Pokiaľ ide o jej jarnú krásu, musí odpovedať aj jej láske k prírode. “Opaľovací krém je jednou z tých vecí, na ktoré som v zime zabudla a na jar naozaj príde veľká doba,” hovorí. “Je to tak vzrušujúce, keď vyjde slnko a chcem ísť vytočiť vonku, ale opaľovací krém je tak dôležitý! Taká veľká časť toho, čo robím, len mi čistiť pokožku a zvlhčovať ju naozaj, naozaj dobre. druh môjho go-to krásy rutiny. ” 

Chcete pomôcť s Taylorom Schillingom? Navštívte stránku selflessselfie.burtsbees.com, kde sa dozviete viac o návrate populácie včiel. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 45 = 55

map