Tento 300 dolárov Body krém stojí za každú pennu

Pred desiatimi rokmi som čítal citát od Jennifer Lopez (pravdepodobne zverejnený v teraz zaniknutom Teen ľudí časopisu) o tom, ako miluje La Merovu hrdinu Creme de La Mer tvár krému toľko, že ju používa po celom tele. Vypadá to tak silne ako pamäť Mariah Carey na MTV Cribs chôdza na svojom trenažéri v podpätkoch – napriek tomu, že obaja tvrdia, že sa navzájom neznajú. Myšlienka byť tak okázalá, že potiahnutie celého tela do 300 dolárového krému, ktoré bolo určené pre vašu tvár, bolo pre mňa tak luxusné. Podobne, viete si predstaviť? To bol ten druh života, ktorý som chcel žiť, ale viete, nemohol som presne ospravedlniť to, že som vzal moje cenené nádobu naplnené slávnym “zázračným vývarom” do mojich končatín. 

Až do nedávnej doby som sa dozvedel, že La Mer skutočne vyrobil telové krémy (275 dolárov, nordstrom.com) a prirodzene som bol dosť zaujímavý, aby som vyzdvihol pohár. Iste, cenovka je zhruba rovnaká ako deluxe-veľkosť Creme de La Mer moja matka raz zmýšľala o krém na ruky (čo ma poslal do paniky), ale dostanete oveľa väčšiu sumu žiť svoje sny Jennifer Lopez, a pretože je určený pre telo, nie je taký závažný ako hustá formulácia, ktorú by ste rozšírili na tvár. 

VIDEO: 5 z najdrahších tvárí na trhu

SÚVISIACE: Prečo sme posadnutí Nadáciou La Mer

Ak ste oboznámení s receptom OG La Mer, zistíte, že jeho neslávne známy “zázvorový bujón” obsahuje zmes antioxidantov a rias, ktoré sú tak silné, legendou je to, že autor Dr. Max Huber použil zmes na liečenie ťažkých popálenín dostal sa v laboratóriu. Všetky výrobky spoločnosti La Mer obsahujú zmes a Body Creme nie je vylúčené.

Pojem “obal z morských rias v pohári”, označovaný ako hrdina zložky modrých rias so stranou kyseliny hyalurónovej, pomáha aj najsušším typom pleti udržať vlhkosť. Moja pleť zvlášť potrebuje dodatočnú hydratáciu, a to nielen v zimnom období. Dostávam tieto divné hrbole na rukách – ľudia ich nazývajú “ketosis pilaris”, ale v mojej formovacej dobe som ich práve nazývala trapnými. Nenávidel som, že som mal topánky s krátkymi rukávmi, pretože som cítil, ako by sa všetci pozerali na ne, vyčarovali by mi to z mojich rúk a zdálo sa mi, že mi to pomohlo. Kvôli tomu, ako som staršal, strach vybledli, ale stále tam boli a mne ma toľko obťažovalo, aby som vykopal jeden z nehrdzavejúcich nechtov, keď mi to túži túžba. 

Zloženie krému s objemom 300 dolárov sa zdá byť príliš veľkým problémom, ale zdá sa, že to funguje. Niekoľko týždňov po tom, čo sa veci rozlúčili, sa stali súčasťou môjho nočného rituálu, hrbole boli takmer neexistujúce a výhody neboli obmedzené len na oblasť mojej ruky. Zložky udržiavali mi nohy tak hydratované, musel som ju používať len niekoľkokrát do týždňa, aby som udržal moju pokožku pod kontrolou, a odvážim sa povedať, strihy pri mojom zadku, že som bol takisto niekedy taký neistý, že vyzeral menej intenzívne. 

Áno, dať La Mer Body Creme na zadok. Ja som stále Jenny z bloku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 53 = 56

map