Tento $ 9 Self-Tanner je ten najlepší, aký som kedy skúšal

Len preto, že kozmetický výrobok je drahý, neznamená to, že skutočne bude fungovať. To je jedna z pravdy, ktorú som sa naučil pracovať v kozmetickom priemysle a vzrušuje ma to. Niekedy sa kradne sedenie na pultoch drogérie, je desaťkrát lepšie než drahá alternatíva. Pokiaľ ide o seba-tanner, myslím, že to je určite pravda. Najlepší samoopaľovací výrobok, aký som kedy skúšal, stojí iba 9 dolárov. 

Ak to nestačí na to, aby ste vás presvedčili, že budete pokračovať v čítaní, vedzte, že je to jediný výrobok, ktorý sa úplne zmenil myseľ o autopotreby vo všeobecnosti. Ak chcete byť očividne čestní, myslím, že väčšina produkuje skutočne neprirodzený výsledok, ale Jergens Natural Glow Wet Skin Moisturizer ($ 9; target.com) je iný príbeh. Samoopaľovací hydratačný krém za sebou zanecháva jemnú bronzovú žiaru, ktorá vytvára toľko, koľko ju používate. Je to veľmi, veľmi jemné a nie oranžové, takže skutočne vyzerá ako uveriteľné. Trvalo mi asi týždeň a pol každodenného užívania, aby som dostal typ zdravého žiarenia, ktorý napodobňuje to, čo by som dostala na víkendovú dovolenku niekam v teple. 

Jergens Natural Glow Wet Skin Moisturizer
Zdvorilosť
Jergens
$ 9

NAKUPUJ TERAZ

VRÁTANE: Najlepšie vlasové produkty s ochranou proti UV žiareniu

Tento produkt je iný ako Jergensov klasický prírodný žiarič. Táto konkrétna edícia je zvlhčovač vlhkej pokožky a je určená na aplikáciu hneď po sprchovaní, kedy je vaša pokožka stále kvapkajúca. Potom, čo si ju trieť na ruky, nohy a telo, všetko, čo musíte urobiť, je jemne vyčistiť suché ručníkom a ste nastavený. Je to tvoje auto-tanner a tvoje hydratačné činidlo v jednom. 

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

 

Výhodou použitia zvlhčovača vlhkej pokožky je to, že nemusíte čakať na to, aby sa krém mohol vstrebávať pred tým, než si oblečiete a udržiavanie výrobku v sprchách uľahčuje zapamätanie hydratačných končatín. Taktiež sa nemusíte vysychať predtým, než si vo svojom zvlhčujúcom prostriedku ušetríte niekoľko vzácnych minút ráno. 

Okrem hľadania skutočnej, ďalšia vec, ktorú absolútne milujem, je, že sa nemusíte obávať prenosu vášho oblečenia alebo listov. Pretože keď chcem žiaru, nemyslím si, že moje biele plátna plátna robia. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 52 =

map