Tento Lisovaný prášok je v podstate Snapchat Glam Filter IRL

Milujte to alebo ho nenávidíme, ale žijeme v ére, v ktorej dominujú sociálne médiá, do tej miery, že je ťažké určiť, kde končí Instagram a začína skutočný život. Dokonca aj značky krásy berú na vedomie a začali s výrobkami určenými na napodobňovanie polarizovaného filmu Valencie, alebo bezproblémovým, plynulejším než plynulým efektom, ktorý vytvoril Snapchatov glam filter. Vezmite si Wunder2 Perfektný Selfie lisovaný prášok, aby sa dostal do druhej kategórie, s výnimkou, že sa nezmizne bez ohľadu na to, akým spôsobom si uhla tvár. Ešte lepšie, častice sa ohybujú prirodzeným pohybom vašej pokožky, takže sa nebude usadzovať do jemných línií.

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝM: Nový základný náter značky Becca je ako filter Instagram pre vašu tvár

Nenechajte sa zastrašiť svojim počiatočným kriedovým vzhľadom – priesvitný odtieň pracuje na každom tóne pleti a zámkom v make-up pod kontaktom bez akéhokoľvek narušenia. Prášok je infúzny so sľudovými časticami, aby sa vytvoril rozmazaný, jemný zaostrovací vzhľad, ale bez ohľadu na to, koľko ste aplikovali, sametová textúra napodobňuje vzhľad vašej prirodzenej kože. Ešte lepšie, sľuda skutočne absorbuje akékoľvek vzplanutie z vášho fotoaparátu, takže váš takmer vzdušný vzhľad ostáva neporušený. Pokúste sa použiť kabuki kefu na pokrytie celej tváre. Vyzdvihnite prášok za 22 dolárov na Wunder2.com a nechajte začať #nofilter selfies.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 12

map