Tento mimoriadne zvýrazňujúci produkt bude jedným z najhorúcejších trendov jari

Farsali
farsalicare / Instagram

Victoria Moorhouse

5. marca 2018 @ 15:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ty si želé? Budete mať, keď uvidíte, čo je to nové zvýrazňovanie produkt šialenstvo je schopný vytvoriť. Pravdepodobne si spomeniete späť na jeseň, keď inštagram-slávna kráska značka Farsáli upustil želé podobný zvýrazňovač, a celý internet vystrašil von. Pamätajte na šípku zvýrazňovača dúhy? Do tej vírusovej úrovne.

Skvelá konzistencia je divne identická so sklenou nádobou s jahodovými konzervami, ale nie tak lepkavým a skutočne určeným pre vašu tvár. Okrem toho, že je len návnada s fotografiami, jej cieľom podľa značky je udržiavať pokožku hydratovanú a zároveň vytvárať intenzívny, ľahký luk.

Možno ste dokonca prísahali, že to bol jeden hit-zázrak kozmetického výrobku, ale ukáže, že trend vyzdvihuje trochu pary. V skutočnosti existujú viaceré značky krásy, ktoré predávajú nejakú verziu zvýrazňujúceho produktu a môžeme len predpokladať, že uvidíme, že ešte viac z nich urobí svoj debut čoskoro.

Pred niekoľkými týždňami spoločnosť Almay spustila dva rôzne želé zvýrazňovače za 15 dolárov pop, ktoré dodávajú ultra-pigmentovaný a trblietavý lesk s vysokým nárazom. Ak sa dostanete do jednorožec make-up, to je určite pre vás. Zvýrazňovač želé sa ľahko kĺže na kožu, ale vyschne na svetlý, jemný prášok v priebehu niekoľkých sekúnd.

Myslíme si, že nahradia tradičné zvýrazňovače na prášok? Pravdepodobne nie, ale vidíme hodnotu v tom, že sú priateľskí k cestovaniu, menej pravdepodobné, že rozliať alebo prasknúť, a zdvojnásobiť ako foto op, keď máte nízke brunch fotky a dovolenku # TBTs. Sú povinní byť jedným z najhorúcejších trendov na jar roku 2018, takže sa môžete posúvať a nakupovať niekoľko verzií.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 41

map