Tento očný retinol má viac ako 2000 svetelných recenzií na Amazon

Nakupovanie pre očný krém nie je skoro tak intuitívne ako vyzdvihnutie nového hydratačného krému. Pravdepodobne ste nepoužívali jeden, pretože ste mali 15 rokov a na trhu sa nachádza milión, ktorý tvrdí, že premenil túto tínedžernú časť tváre. Ale ako každý iný výrobok, to, čo si vyberiete, by malo priamo súvisieť s problémami, ktoré chcete zabrániť a vyriešiť. A ak je predčasné starnutie jedným z nich, Amazon by mohol mať pevný návrh. RoC Retinol Correxion Eye Cream ($ 14; amazon.com) je v súčasnosti jednou z najpredávanejších očných krémov na celom webe a má viac ako 2.000 žiariacich recenzií.

Čo sa týka toho, prečo je táto drogová základňa bojovníkom s vráskami? Jeho superstar zložkou je retinol, derivát vitamínu A, ktorý je známy tým, že prispieva k urýchleniu bunkového obratu a podpore vašich hladín kolagénu, minimalizuje vzhľad sfarbenia a nerovnomernú textúru a udržuje pleť pevnú a mladistvou vyzerajúcu.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

To znamená, teoreticky, udržiavať vranové nohy a jemné línie okolo očí v zátoke a rozžiariť oblasť tváre často trápené tmavými kruhmi a otupenosť.

SÚVISIACE: Treba pozrieť si Kristen Stewart’s Brown Eyeshadow

Niektoré ďalšie pôsobivé štatistiky? Je to druhá najvyššia najlepšia predávajúca kategória Eye Puffiness a viac vzrušujúce pre vašu peňaženku, prstenec za menej ako 15 dolárov – to je 13,40 dolárov s Amazon Prime, aby ste boli presní. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − = 49

map