Tento skorý trend make-upu z obdobia 2000-tych rokov je späť a lepšie ako kedykoľvek predtým

KKW
Instagram / kkwbeauty

Victoria Moorhouse

05.12.2017 @ 13:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Kim Kardashianova KKW krása Ultralight Beam Kit potvrdila, že je jasný, trblietavý lesk na pery je späť a je to masívny človek od toho dňa, ktorý ste si ho obdržali v roku ’04. Menej lepkavé s menšou škvrnami môžete použiť na pridanie jemného a zdravého lesku k vašim perám bez toho, aby ste sa museli starať o to,.

Ako sme očakávali, Kardashianov masívny 5-lesklý kit sa vypredal v najbližších mesiacoch a nie je pochýb o tom, že v nasledujúcich mesiacoch produkt bude pokračovať. V prípade, že by ste nemohli dostať spúšť od Kim K. W., alebo len chcete vrátiť chvíľku skorých veľa slávy – to nie je Juicy sweatsuit – sme zaokrúhľovali niekoľko najlepších iskrastných leskov na pery, ktoré sa teraz nosia.

VIDEO: 5 Perfektné Hosting Hosting položky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 21 = 26

map