Tento viacúčelový hydratačný prostriedok odstráni 5 krokov od vašej starostlivosti o pokožku

Je pravda, že sa mi páči veľa času starať sa o moju pleť. Je to moje osobné presvedčenie, že ak sa postaráte o vašu pokožku, môžete tráviť menej času na make-up. Ale každú chvíľu si želám, aby rutina mohla byť trochu účinnejšia. Som zaneprázdnená žena – nie robot – a niekedy som unavená.

No, Too Cool For School môže byť len kráľovským džinom, pretože to prakticky udelilo toto želanie. Ich čoskoro prepustený Egg Mellow Cream je úplný herný menič A úplne odstránil faff z mojej každodennej rutiny. Skutočnosť, že to upokojuje nejaké vážne PMS tvár som mal prakticky cez noc? No, to je len bonus. Takže čo robí to tak magické? Čítajte ďalej a zistite, čo povedal mladý Kim, kreatívny riaditeľ v škole Too Cool For School.

Čo sa volá:

Príliš šťastný pre šľahanie šalátov

súvisiace: Všetko sa blíži až po ruže Vďaka MIMI’s New Beauty Bag

Koľko vás bude späť:

Mesačná ponuka Skinny Pop … alebo 36 dolárov na Sephora. 

Čo to robí zvláštne:

Je to 5-v-1 pleť-spevňujúci a hydratačný krém na tvár, ktorý obsahuje kolagénové vlákno, extrakt z vaječného žĺtka a extrakt z vaječného bielka na zvýšenie elasticity, pevnosti a rozjasnenia pokožky. Pôsobí ako toner, sérum, krém na tvár a oči a masku na opaľovanie.

SÚVISIACE: Žiadna pochybnosť Lily Collins sa bude chcieť Wave Lob

Kto je to ?:

Každý, kto chce pevnú, hydratovanú pleť! 

Kedy ho používať:

Aplikujte na tvár ráno a / alebo večer po čistení a odstránení make-upu.

Čo sa cíti ako:

Absolútne nádherné – a super smotanové. 

DOPLŇUJÚCE: Drugstore Kovové výrobky na pery vedieť, len v prípade ste zmeškali Kylies

Čo to vonia:

Čisté a osviežujúce (necíti ako vajcia!)

Čo hovoria odborníci:

Mladá Kimová, kreatívna riaditeľka v spoločnosti Too Cool For School, hovorí, “Egg Mellow Cream je všestranný zjasňujúci, spevňujúci a proti starnutiu krém. Je to zvlhčovač obohatený kolagénom s vysokou koncentráciou vaječného žĺtka a extraktov z vaječných bielok a ďalších zjasňujúcich a proti starnutiu zložiek, ktoré hlboko vyživujú a zvlhčujú pokožku. Kolagén dodáva krému jedinečnú textúru – napína sa a pomáha obnoviť elasticitu. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map