Tento zvýrazňovač je ďakujem za najčastejšie pokožku, ktorú som dostal

Najprv dajte najdrahšie, svetlejšie a najkrajšie vytesané kompaktné kompakty a môžem vás ubezpečiť, že ak je to prášok, pravdepodobne sa ani nedotknem. Som vystrašená z toho, že zvýrazňovače na báze prášku buď odfarbia moju suchú pokožku, alebo upútajú viac pozornosti na hrubé, dehydrované škvrny na lícach. Nemyslím si, že moje obavy sú nepodložené, ale už ma nezastavujú v skúmaní tejto kategórie make-upu vďaka novému make-upu od Charlotte Tilbury. 

Legendárny make-up umelca vytvoril trio na zvýraznenie prášku, ktoré je tak masívne hladké, budete šokovaní, že to nie je krém. Značka Zlatá Zvýrazňovačka je tiež produktom, ktorý sa poďakuje za najviac komplimentov, ktoré som kedy dostal. 

Mokrý, tvarovateľný prášok bol použitý len v žiarivom zlatom odtieni, ale teraz je zabalený v trikom kompaktnom balení, spolu s dvoma novými edíciami do CT zvýrazňujúcich rodinu – zlato a zlato.

bar of Gold Highlighter
Savanna Ruedy

Ak stlačíte prášky, zistíte, že sa cítia viac ako mäkká, vzdušná pena ako suchý prášok. Pigmentované pigmenty v zvýrazňovači vytvárajú na koži jemné zaostrenie a filter typu Instagram. Je to ako keby to bola celodenná kúzla.

VIDEO: Takže, čo robíte Daniel Martin?

Nie je to len pre vaše lícne kosti; zvýrazňovač sa môže použiť ako očné tiene a môže byť stlačený na pery pre jemný kovový vzhľad. 

SPOJENÉ: Najlepšie značkovače drog

Dala som si výstrel ako bežný zvýrazňovač, ktorý som použil pozdĺž mojej lícnej línie, mojej oblúky Cupida, pod mojím obočím a pozdĺž všetkých ďalších vysokých bodov na tvári, ktoré by prirodzene zasiahol slnko. Reakcie, ktoré som dostal od priateľov a spolupracovníkov po zvyšok dňa? “To zvýraznenie!” “Vyzeráš tak jasne!” “Ste doslova žiariaci.”

Záblesk je veľmi odlišný od žiaru, mal by som si všimnúť. Tento zvýrazňovač sa taví do vašej pokožky a zatiaľ čo sa objaví iridescencia, nevyzerá to, ako by ste maľovali tvár s trblietaním. 

Trojnásobná paleta oficiálne začala na charlottetilbury.com za 58 dolárov. Bude to na mojej tvári po zvyšok leta. Nehanbím sa priznať, že som výtržník na komplimenty. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 6 =

map