Teraz môžete nakupovať všetky obľúbené kozmetické výrobky spoločnosti Meghan Markle

TK
Mireya Acierto / FilmMagic

Victoria Moorhouse

30. novembra 2017 @ 2:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Získať prehľad o presne ako Meghan Markle plánuje nosiť jej make-up pre veľký deň a aký účes bude najlepšie s ňou šaty nebude jednoduché. V skutočnosti každý detail jej kráľovských nadchádzajúcich svadobných sviatkov bude pravdepodobne udržiavaný, až kým nechodí po uličke. Ale na každú bežnú krásu rúk Markle? Nemusíte čakať, kým niekto zasvieti, aby vylial lopatku, pretože všetky jej obľúbené produkty sa vznášajú po internete, pripravené vyskúšať. Staré rozhovory a videá s blogom Beauty Banter a s Birchboxom sa objavili a pripomenuli nám Marklovu skvelú vkus v kozmetických formách, či už ide o starostlivosť o vlasy, starostlivosť o pleť alebo o farebnú kozmetiku. Tu sme ich všetci zhromaždili na jednom mieste, aby ste mohli nakupovať.

VIDEO: Princ Harry odhalil, ako navrhol Meghan Markle

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map