Teraz si môžete objednať Sephora Makeover na Messenger

Skutočnosť: Sephora nás dostane. Nielen, že výlet do obchodu je únikom z nášho každodenného chaosu (a odpoveďou na krásu všetkých vecí), ale aj v priebehu niekoľkých posledných rokov úplne rozšírili svoju techskú hru, aby si užívali svoje šangri-la make-up,.

Maloobchodník oznámil dva nové nástroje na krásu botov pre Messenger, pričom našou osobnou obľúbenosťou je Sephora Reservation Assistant. Kedykoľvek budete chcieť vyskúšať make-up alebo kozmetické konzultácie, jednoducho sa spojte so Sephorou v programe Messenger (používa sa spracovanie prirodzeného jazyka aby ste pochopili, čo píšete) a môžete si rezervovať čas schôdzky v obchode podľa svojho výberu a okamžite dostať potvrdenie. Toto určite porazí vyzdvihnúť telefón a zavolať (hrůza!) Alebo stojaci okolo nešťastne dúfajúc, že ​​vás môže make-up umelca.

Úprimne povedané, pohodlie je v tejto situácii neoceniteľné. Všetko s jedným kliknutím môžete povedať svojim priateľom, že len prinášate žetóny do potluck a môžete si objednať aplikáciu faux bič. 2016 končí na dobrú poznámku, nie? 

človeka App Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE ODKAZY: Krása darčeky pre tvoju sestru (takže ona necháva svoju stash sám)

Krása obrie tiež predstavila nový Sephora farebný zápas pre Sephora Virtual Artist na Messenger, ponúka zákazníkom hi-tech spôsob, ako získať perfektný odtieň pre ich pout.

SÚVISIACE: Čo Náš krása tím kúpil v spoločnosti Sephora

Inovatívne topánok dokáže “odhaliť a presne odhadnúť tieň na akejkoľvek fotografii a porovnať ju s produktmi na rúž, ktoré sú k dispozícii v spoločnosti Sephora.”

Akonáhle bude odtieň zistený, bude uvedený rad rús. Zákazníci si prakticky môžu vyskúšať tieto možnosti a potom si kúpiť od spoločnosti Sephora.com.

Roztomilý a chytrý. Pokračuj, Sephora.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 25

map