Teraz vieme, aké make-up Bella Thorne má vo svojej kozmetickej taške

Bella Thorne je rovnako ako jej make-up ako my. Jej Instagram je dôkazom skutočnosti, že bude vyzerať dobre s glamovou jednotkou alebo bez nej. Vždy zdieľa makeup vzhľad a sú doslova vždy #inspo. Ale tiež zdieľa svoje obľúbené produkty a nástroje. Dnes nás Bella zaobchádzala s malým mini tutoriálom na jej snapchat a pridávame všetky produkty do zoznamu želaní ASAP.

SÚVISIACE: Pozor: Kylie Jenner spustila čierne kovové matné rúž

Bella urobila jej makeup na Snapchat a zdieľala jej každodenné zloženie makeupu. Bella používa jednu z tých super chladných kefiek Ayva, aby použila svoj Stila Aqua Glow Serum Concealer. Bella, ktorá dokazuje, že je to dievča po našom vlastnom srdci, používa dve zvýrazňovače – Nars Illuminator v Copacabane a Anastasia Beverly Hills Illuminator, myslím, že má dobrú vôňu alebo má dobrý vkus? Bella potom používa Bobbi Brown Shimmer Brick v bronzovej farbe na bronz a urobí jemné kontúrovanie. Dokončený vzhľad je príležitostný, ale leštený a my sledujeme oblek.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 7

map