Testovali sme silikónovú makeupovú hubu proti aktuálnej podprsenke

Vďaka najnovšej plodine silikónových make-up hubiek môže váš nástroj na miešanie základných materiálov mať určitú konkurenciu – alebo prinajmenšom vaša push-up podprsenka získava nejaký ďalší zdvih. Keď som videl Silisponge silikónovú špongiu OG, vlna nostalgie ma preniesla späť na strednú školu (a dobre, minulý týždeň na Victoria’s Secret, keď som sa snažila získať maximálnu štiepku), keď som prvýkrát zistil, aké zázraky by silikónové vložky mohli fungovať keď sa zaseklo do mojej kategórie Limited Too underwire. “Vyzerá to ako podprsenka!” Vykríkol som počas schôdzky. Niekoľko rokov som presvedčil zvyšok kozmetického tímu, aby mi to umožnil vyskúšať a porovnať jeho prevedenie s aktuálnou podprsenkou – mám na mysli celkom zbierku. Pokúsil som sa dostať Silisponge do kancelárie, ale keďže výrobok bol neustále vypredaný a spoločnosť mala sídlo v Hongkongu, šanca na získanie jedného vyzerala dosť slabá.

Potom prišla spolu s Makeup Drop Sponge ($ 20, makeupdrop.com). Makeup artist Patrick Ta použil nástroj na Chrissy Teigen na Zlatých glóbusoch, a tak som si myslel, že je to hodný kandidát. Tiež som úplne chcel byť jej, a tak som bol naklonený tomuto nástroju. Podobne ako v prípade Silisponge, vyrábal sa s lekárskym silikónom, sľúbil, že nebude užívať výrobok, a takisto sľúbil, že zmieša uvedený výrobok ako sen. Na dosiahnutie želaného efektu by ste potrebovali menej korektora alebo základ, a navyše bolo oveľa jednoduchšie čistiť ako tradičný aplikátor na špongiu. Potom opäť … tak bola silikónová podprsenka. Pre novinársku bezúhonnosť som vykopal do mojich zásuviek podprsenky, aby zistili, ako sa vyrovnajú s Makeup Drop. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako funguje každá metóda, a aký bol make-up na mojom hlúpej tvári. Selfies sú naozaj ťažké, vy, a nikdy som úplne nevedel, čo robiť s mojou tvárou.

SPOJENÁ: Táto základná huba vyzerá ako podprsenka

TK
Zdvorilosť

Makeup spad

Vytvorená ako slza, kužeľovitý bod na nástroj na miešanie silikónu mi umožnil dostať sa do tých divných obrysov mojej tváre, že základová huba sa nedokázala dostatočne dostať, tak ako roh mojej oblasti pod nohami a okolo nosa. Trvalo mi niekoľko skúšok s Makeup Drop, aby som zistil, či to správne používam – som zomierajúca BeautyBlender gal – ale dodala som sľuby, akonáhle som to dostala dohromady. Nepotreboval som čo najviac korektorov, ako by som bol so základovou hubou, ale keď to bolo pri miešaní iných výrobkov, veci sa trochu zradili. Nepožadujem sa Leví kráľ smotanový obrysový spôsob, ale urobím trochu tieňový prášok vo svojich lícach a okolo môjho masívneho nosa (Ahoj, ja som naozaj neistý). Akonáhle to bolo na mieste, odrazil by som svoje BeautyBlender cez vrchol rozptýliť linky, potom pokračovať so zvýrazňovačom. Makeup Drop bola o niečo ťažšie pracovať na prášku, ale nebolo to úplne nemožné. Ak zvyčajne pracujete s krémovými ružami a bronzmi na rozdiel od tých, ktoré sú na báze prášku, pravdepodobne tu nebudete mať problém.

Verdikt? Použil by znova. Je to pohodlné, keď cestujem, lebo si nenávidím držať vlhkú makeupovú houbu na chrbte, ale môže sa mi stať, že budem musieť prehodnotiť svoje práškové vzorce, alebo ich len skombinovať s kefkou, až kým Makeup Drop nebude musieť dať veľa agresívny práca.

SÚVISIACE: Mali by ste používať make-up kefy alebo špongie?

TK
Zdvorilosť

Vložka podprsenky

A-pohár som divný, mal som niekoľko z nich uložených v zásuvke na bielizeň. “Nemôžem sa zvedaviť, že verím, že to robím,” myslela som si, keď som použil silikónový kúsok na zmiešanie korektora nad mojím hydratačným krémom, ale na moje prekvapenie som bol vlastne naozaj do cieľa. Vložka na podprsenku bola o niečo pružnejšia ako Makeup Drop, takže som ju dokázala zložiť na polovicu, ak som to potrebovala, a urobil som dobrú prácu pri zmiešaní cez moju práškovú kontúru. Myšlienka používať niečo, čo by som zvyčajne uviazol do strán mojej podprsenky v mojom kráse rutinného druhu ma obdivoval, ale na vzostupe, ak som si pamätal, že balím push-up, nikdy by som nebol bez nadácie špongia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map