Tieto akné zabíjajúce nálepky vypredané počas dvoch týždňov od spustenia v spoločnosti Sephora

Čo dostanete, keď prejdete silným ošetrením na mieste s nálepkami Lisa Frank, ktoré ste raz zdobili svoj denník. Peace Out Kozmetické liečivé tekvové body, samozrejme. Hoci pekné dekorácie sú vyhradené výhradne pre exteriér produktu, každá z jednotlivých nálepiek je nasýtená v zmesi akné zabíjajúcich prísad, ktoré by mohli vyblednúť tvrdohlavý vady v priebehu 6 hodín. 

Samozrejme, zákazníci spoločnosti Sephora sú veriaci – produkt bol spustený len pred 2 týždňami a pokračuje v predaji so všetkými náhradnými materiálmi. Produkt práve prišiel do fyzickej základne Sephory cez víkend, takže môžeme len očakávať, že predaj bude aj naďalej rýchlo rastie. 

tk
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Editor-schválené akné Spot ošetrenie

Koncept nálepky na ošetrenie akné nie je úplne nový – prvýkrát sme zachytili vietor výrobkov pred niekoľkými rokmi, ale vzorky, ktoré sme predtým skúšali, často klesali z tvárí dlho, kým zložky mohli pracovať s ich kúzlom. To všetko bolo spôsobené tým, že sa lepidlo odvrátilo, keď sa dostalo do kontaktu s produktmi, ktoré už boli na našich tvárach, ale keďže verzie Peace Out používajú hydrokoloidnú technológiu podobnú technológii Band-Aid, nemusíte sa obávať, , Silné množstvo kyseliny salicylovej pomôže pri uvoľnení pórov, ktoré začali pôsobiť, zatiaľ čo strany aloe vera a vitamínu A pôsobia proti akémukoľvek potenciálnemu podráždeniu, pričom podporujú obrat buniek. 

VIDEO: 7 akné sérum, ktoré bude liečiť pupienok skôr, než sa bude povrchom

 

Vyzdvihnúť krabicu 20 na stránkach sephora.com, zatiaľ čo môžete práve teraz, za cenu 20 USD.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − 32 =

map