Tieto dvojtónové rúžy prinášajú dvojité zábavy

tk
laneige_us / Instagram

Marianne Mychaskiw

Aug 29, 2017 @ 15:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nájdenie perfektnej rúžovej linky a rúžu duo môže byť trochu náročný výkon, najmä ak nemáte ružičku v ruke na ruky na účely vzorkovania. Veer je príliš svetlý a stratíte definíciu okolo vašich pier. Veer je príliš tmavý a mierne narážajúci-hodný efekt 90. rokov sa usadil (nie všetko od toho desaťročia stojí za to, že sa vrátime, tbh).

Zlúčenie dvoch doplnkových odtieňov do jednej efektívnej guľky, dvojtónové rúžky robia hádanky z hry na zladenie farieb, nehovoriac o tom, dokonca ani zachytenie rúk. Jednoducho prejdite na rúž s tmavším odtieňom, ktorý je bližšie k vonkajšej časti vášho tŕňa, aby ste zmiešali tóny dohromady, a tak ste dali svojim perám viac definovaný tvar. Sú ideálne na vytvorenie tvarovaného vzhľadu, alebo ak prelistujete poradie farieb, môžete im ukázať nádherný vzhľad popínavých škvŕn, ako je uvedené vyššie. Navyše, ak je vložka technicky postavená, v zásade dostanete dva produkty za cenu jedného.

Pozrite sa na vás pracujúci systém.

Nakupujte naše štyri obľúbené dvoma tónované rúžky nižšie.

VIDEO: Ikonické farby: Revlon čerešne v snehu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map