Tieto líčidlá na rty sú nič iné ako vaše ceruzky z 90. rokov

pery Liners - LEAD
Zdvorilosť (4)

Erin Lukas

12. apríla 2017 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Cue nostalgia: Rovnako ako lesk na pery a trblietky, ďalšia make-up taška nevyhnutná z vašich stredných a vysokých škôl dní je veľký návrat. Vyvolajte efekt na pery, či sa obraciate na linku, aby ste pomohli vašej púšti byť plnejšia, alebo aby ste zaručili, že vaša rúž bude trvať celú dobu večere, táto nová hliadka vložiek môže v skutočnosti robiť obe – a viac.

Buxom uber-pigmentované matné ceruzky prehmatávajú pery, zatiaľ čo Bite Beauty a Wet n Wild sú krémové vložky kĺzať ako želé s povrchovou úpravou, ktorá nie je nič ako vaše kriedové ceruzky, ktoré zostali od 90-tych rokov. Hybridy rúžovej linky, ako napríklad gulička Benefit Cosmetics s rúžou v tvare slzy a špičkou špičkou, vám umožnia celkom potiahnuť perfektný vzhľad.

Tu sme zakomponovali naše obľúbené nové vložky na rty, ktoré budete chcieť začať používať ASAP.

VIDEO: COINAGE: Bláznivé náklady na celý život krásy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − 51 =

map