Tieto palety zariadenia All-In-One sú najlepšími priateľmi minimalistov

Aj keď by ste si mysleli, že nákup do inej palety je úplným opakom života vášho najlepšieho života KonMari, je to vaša výnimka. Prezentácia, všestranné make-up palety, AKA dôkaz, že môžete mať svoj minimalizmus a pôvab.

Tieto palety zvyčajne obsahujú nejaké varianty zvýrazňovača, kontúry, bronzera, červenej farby a dokončovacieho prášku, ktoré z nich robia nevyhnutnú potrebu pri cestovaní a pri pohybe. Šťastný pre vás, existuje veľa značiek, ktoré dávajú svoje točenie na to, takže máte niekoľko možností na výber.

Napríklad Contour Kit ISH ($ 32, IshBeauty) obsahuje zvýrazňovač, červenú farbu, bronzer a obrys a prichádza v dvoch rôznych odtieňoch: svetlo / stredné, stredné / tmavé. Je to novo spustený kozmetický prípravok Perfect Face Palette ($ 42; ulta.com), ktorý obsahuje oceňovaný finišujúci prášok, svetelný zdroj, matný bronzer a červenú farbu. Ďalšou možnosťou je Tarte’s Tarteist Palette ($ 45; sephora.com), ktorá pozostáva zo žltej farby na korekciu farieb, mäkkej a hlbokej kontúry, červenej farby, matnej farby a lesklého zvýrazňovača.

Ak chcete niečo ešte oveľa komplexnejšie, skúste paletu Eye & Cheek Fiony Stiles ($ 39; ulta.com), ktorá vám prináša produkty ako na vašu tvár (bronzer, zvýraznenie, dve červené), tak aj bronzové očné tiene štvorka. Samozrejme, môžete si vždy prispôsobiť svoju vlastnú paletu Z ($ 25; ulta.com).

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete pre dnešnú noc, je v tejto dymovej očnej súprave

Pridajte svoju obľúbenú riasenku, kefku a bb krém na jednu z vyššie uvedených palet, hodíte ju všetko do tašky a vy ste radi, aby ste prišli na čerstvú, bezchybnú tvár.

Teraz je to ten druh minimalizmu, ktorý môžeme dostať za sebou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 9 = 1

map