Tieto produkty úplne zmenili to, čo som premýšľal o vlastných tanieroch

TK
Getty

Victoria Moorhouse

26. apríla 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Myslím na seba-tanner ako Botox. Keď je to dobré, nikto nevie, že ste urobili niečo vôbec. Samozrejme, keď je to zlé, je to pozoruhodné. V mojom dni som videl veľa zlých samo-tannerových experimentov a preto, že mám legitímny strach, že budem hľadieť na špinavé a oranžové (domnievam sa, že Oompa Loompa alebo politika, …), som vždy sa zdržiaval od umelého bronzu, pokiaľ profesionál nebol postriekať. Ale nemôžete žiť život v strachu, dokonca aj pokiaľ ide o slnečné sviečky, tak som rozšíril svoje horizonty krásy a začal som skúmať tento žiarivý žánrový produkt.

Ukázalo sa, že je to popovávanie s inovatívnymi receptami, ktoré vás nechajú so slnkom pobozkaným žiarením, o ktorom nikto nevie, že pochádza z fľaše. Tu je pár ľudí, ktorí mi zachytávajú oko.

VIDEO: Carrie Underwood hrá krásu nikdy som niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 47 =

map