Tieto rúžy sú každý minimalistický sen

Každé január som so sebou uzavrel zmluvu so svojím životom o Marie Kondo. To zahŕňa zbavenie sa všetkého neporiadku zo starých filmových lístkov, ktoré sa zhromažďujú na dne mojich vreciek, aby som vyčistil moje nadbytočné kúpeľňové zásuvky plné kozmetických výrobkov, ktoré som skúšal na prácu a potom som ich nikdy nepoužil.

Každý rok sa nikdy nedostanem veľmi ďaleko. Takže v súčasnosti hľadám nový byt s väčším úložným priestorom, pretože je to praktickejšie ako rozdelenie sa s niekoľkými základmi, ktoré som použil len raz.

SÚVISIACE: Najlepšie tónované balzamy na pery, ktoré vás dostanú cez zimu

Nikdy by som úplne nedokázal vyriešiť problém s hromadením, ale snažim sa v mojom vnútornom minimalistickom objatí umierať, aby som sa dostal von. To je dôvod, prečo ma okamžite pritiahli ružové pery Drahé Dahlia Lip Paradise Intense Stain (30 dolárov každý, deardahlia.com), keď prišli na môj stôl. Každý odtieň je zabalený v elegantnej čiernej farbe a zatiaľ čo mramorová rúrka so zlatým obložením, ktorá čaká na fotografovanie vášho kanála Instagram.

drahá Dahlia Lip Paradise Intense Stain in Stella
Zdvorilosť
$ 30

NAKUPUJ TERAZ

Ploché ležanie potenciálu bokom, skutočné rúže vzorec je tiež pozoruhodný. Značka K-krása bola inšpirovaná kráľovskými koreňmi kvetu Dahlia (to bola obľúbená žena Napoleonovej ženy Empress Jasmine) a jej výťažok sa prelial v každom z produktov Drahých Dahlí – vrátane šiestich odtieňov rúžov. Výťažok z kvetov Dahlia Variabilis udržiava pery hladké a je tajomstvom, prečo tieto škvrny s vysokým obsahom pigmentov ľahko kĺžu a pohodlne sa nosia bez osvieženia alebo usadzovania do trhlín.

Krásne 6 odtieňov – ENCORE udalosť !! – – ZADARMO medzinárodnej lodnej dopravy ��- – Pozrite si podrobné informácie o nižšie post������

Príspevok, ktorý zdieľa DEAR DAHLIA (@deardahlia_beauty)

VIDEO: 5 spôsobov, ako zlepšiť vaše riasy

A nepodporujte prinášanie ďalších produktov do vašej zbierky, ale táto značka má samozrejme aj vlastnú verziu podušky, základnú kozenku K-beauty a diamantový make-up sponge-ružový mramor, samozrejme.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 12

map