Tieto Vitamíny krásy Gummi môžu zmeniť váš život

Trix môže byť pre deti, ale gummi vitamíny? Nie sú obmedzené na mladší dav. Vďaka najnovšej wellnessovej známosti Olly, ktorú potrebujete vedieť, môžete zlúčiť tieto flintstoneové príchute, ktoré ste v minulosti vdychovali, s niektorými veľkými prínosmi krásy. Vďaka prístupu k kráse z vnútra – vonku, výrobky prinášajú doma bod “ste to, čo jesť” tým, že zablokujete ich doplnky so zložkami, ktoré sú zamerané na ovplyvnenie vlasov, koži, nechtov a proxy, váš celkový režim primpingu. Prvýkrát, nepopierateľné vitamíny krásy ($ 14, target.com), ktoré sú k dispozícii v chrumkavej grapefruitovej príchuti, používajú ingrediencie ako biotín, vitamín C a vitamín E na posilnenie vlasov a nechtov, nehovoriac o posilnení prirodzeného žiarenia. Ale ak ste na trhu s receptom špecifickým pre pleť, vyzdvihnite živé gummies ($ 14, target.com).

 

SPOJENÉ: 5 vitamínov pre viditeľne jasnejšiu pleť

 

Minulé, gumové čučoriedky sa naplnia kyselinou hyalurónovou, kolagénom a zložkami morského bukvica, ktoré by ste našli vo svojom krémovom prostriedku proti starnutiu – vyčistenie jemných línií a pridanie veľmi potrebného posilnenia vlhkosti. Okrem nespochybniteľnej receptúry krásy a žiarivého pleti, Olly tiež nesie širokú škálu vitamínov, ktoré nie sú priamo viazané na krásu, ako napríklad všeobecný multi vitamín, energetický vzorec a verziu posilňujúcu kosti medzi mnohými ďalšími , Odporúčaná suma je dva gumičky za deň, takže jedna fľaša by mala trvať asi mesiac, aj keď neustále testujeme našu vôľu, pretože majú takú dobrú chuť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 25

map