Tieto výrobky značky New Drugstore značky Eco-Beauty sú neuveriteľne cenovo dostupné

Ak je výmena konvenčných výrobkov za ekologicky prijateľné vzorce 2018, dovoľte nám predstaviť si novú značku krásy, ktorá vám pomôže dosiahnuť toto riešenie bez porušenia banky. Často sa objavuje inovácia, ktorá všetko otriasa – a Láska Krása a Planéta je práve to.

Je to nová starostlivosť o vlasy a líniu starostlivosti o telo, ktorá sa zameriava na trvalú udržateľnosť a je láskavosťou k Zemi, zatiaľ čo stále uspokojuje všetky vaše potreby krásy. Niektoré z ich postupov zahŕňajú 100% recyklovaných fliaš. A zatiaľ čo značky a čerpadlá nie sú recyklovateľné, majú to v práci. Pestrobarevné, vytlačené štítky majú špeciálne lepidlo, ktoré zaisťuje, že môžu byť odstránené v procese recyklácie (ale nebudú mať hrubé a olúpané vo vašej sprche), takže fľaša sa určite znovu používa. Okrem toho sú vône zložené z prirodzene a eticky dodávaných olejov alebo extraktov a značka je úplne veganská a neobsahuje silikóny a parabény.

milovať Beauty and Planet Coconut
Zdvorilosť

SÚVISIACE: 12 spôsobov, ako upokojiť vašu zimnú kožu

Celá línia pozostáva z produktov, ako je šampón, vlasový olej, suchý šampón, čistiaci prostriedok bez oplachovacej látky, masky na vlasy, najlepšou inováciou je Láska krása a rýchlo pláchanie kondicionéra Planet, čo vám pomôže ušetriť viac vody, kým ste v sprcha umývanie vlasov. Je to vďaka patentovému predpisu, ktorý stále chráni a vyživuje vlasy, ale ľahko a rýchlo sa vypláca pri kontakte s vodou. Pokiaľ ide o linky, môžete si vybrať z Blooming Color, pre farbené vlasy, Hope & Repair, pre poškodené vlasy, Peaceful Hydration, pre extra námahu, Radical Refresher, pre unavené vlasy, Volume and Bounty jemné vlasy a hladké a žiarivé vlasy.

VIDEO: 5 drahé vlasy Styling Tools

Poslaním značky je inšpirovať “malé skutky lásky” pre túto planétu a s tým spolupracovali s organizáciou Ashoka, aby pomohli financovať troch veľvyslancov Changemaker s cieľom zlepšiť a chrániť planétu.

A so všetkým, je tu skutočnosť, že táto značka je neuveriteľne cenovo dostupná – vážne, všetko v línii zvoní až na menej ako 10 dolárov. Buďte na pozore týchto pekných (a ekologických) fliaš na miestnej drogérie na začiatku roka 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map