Tiffany & Co. je nová vôňa je ďalší malý modrý box, ktorý potrebujete vo svojom živote

tk
Zdvorilosť (3)

Victoria Moorhouse

Sep 07, 2017 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Hovoria, že všetko, čo potrebujete, je láska. A kým túto frázu neuznávame, nemôže to ani zhoršiť kvetinovú, elegantnú a transformačnú vôňu, ktorá je na vašich zápästách. To je presná myšlienka za novú vôňu Tiffany & Co., ktorá bola odhalená včera večer v New Yorku, medzi hosťami celebrít a tvárou v tvár kampane ako sv. Vincent, ktorý vystúpil s titulkom kampane “Všetko, čo potrebuješ, je láska. “

Zariadenia podpisových značiek maličkých modrých krabičiek naplnili priestor, zatiaľ čo hostia ako Riley Keough, Zoey Deutch, Doutzen Kroes a kampaňová hviezda Achok Majak sa tešili atmosfére pri modelovaní nadčasových diamantov Tiffany a spájania náramkov a náhrdelníkov.

SÚVISIACE: Pozri Rihanna Fenty Kozmetické výrobky predtým, než klesnú

Čo sa týka vône? Podobne ako kampaň s ikonou Tiffany Blue a diamantovými šperkami zakrytými na koži, stelesňuje najčistejšiu podobu značky so svojou harmonickou kompiláciou kvetinových a pižmových poznámok. Poznámky sa skladajú zo štyroch “músov”. Vytvorená majstrom perfumerom Daniela Andrier z Givudanu, horná poznámka vás zavádza do vert mandarínky. Ale srdce vône, dúhovka, je to, čo zachytí vaše zmysly. Nielen, že je zodpovedný za pretrvávajúcu kvetinovú vôňu, ale kvetina bola v priebehu rokov opakovanou témou v Tiffanyho dizajne. Pokiaľ ide o fľašu z číreho skla s akcentmi robin’s-egg blue, bola inšpirovaná diamantovými rezmi značky Yellow Diamond a Lucida Diamond.

Môžete nakupovať vôňu v rôznych veľkostiach teraz k dispozícii v Bloomingdale je výlučne a na Tiffany.com a pozrite sa na niektoré z pozoruhodných účastníkov, nižšie.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − = 54

map