To by mohlo byť toľko tvárou najslávnejšiu paletu

Príliš tvárou kozmetiku, ktorá dodáva niektoré z najrozsiahlejších make-upov na trhu s krásou, len predstavila novú paletu a môže to byť len ich najsladší produkt.

Zoznámte sa s paletou Funfetti, ružovou, srdcovo lemovanou kolekciou 12 úplne nových matných a žiarivých očných tieňov od bledo ružovej až po levanduľovú až slivkovú. Značka vyslala tento týždeň veľký sneakový pohľad na produkt na svojom účte Instagram, ktorý okamžite poslal kozmetickú komunitu do plnohodnotného sladkého bzučiaka. hľa:

#Regram od @ jerrodblandino: Nemôžem sa dočkať, kým si chytíte ruky na tomto @HSN EXCLUSIVE Today Special collection! Zahŕňa produkty, ktoré nenájdete nikde inde vrátane palety Funfetti Eye Shadow Palette 12 matných a žiarivých tieňov značky FunFetti, Funfetti Love Flush Blush, ktoré vám udrží tváre perfektne vyplavené až na 16 hodín a Funfetti Lip Gloss vám poskytne pekná pop farba! A keď si myslíte, že sa to nedá lepšie, dostanete dokonca aj svoju vlastnú luxusnú masku s lepšou od sexu a rozkošný plochý kartáč v tvare srdca. Získajte svoje v novembri iba na #HSN! #toofaced

Fotografie odoslaná spoločnosťou Too Faced Cosmetics (@toofaced) dňa

Môžete ma rušiť ❤️���������� Označiť toho, kto vás robí! �� #tofaced #LoveFlush

Fotografie, ktorú vyslal Jerrod Blandino (@ jerrodblandino)

 

Môže to nejako vyliečiť? Paleta je súčasťou väčšej zbierky Funfetti, ktorá sa predáva výhradne na HSN. Okrem palety obsahuje sada aj srdiečkovú funkciu Funfetti Love Flush Blush, lesk na pery Funfetti, plochú kabukiovú kefku v tvare srdca a deluxe verziu svojej obľúbenej lepšej sexuálnej masky. Celá súprava a kabína je k dispozícii od 1. novembra.

Zatiaľ čo čakáte na to, aby sa stal dostupný, odporúčame vám kontrolovať – ​​a nadol – niektoré z ďalších rozkošných produktov značky.

Napríklad je tušková kolekcia arašidového masla a želé očnej tieňovej kolekcie ($ 36, TooFaced), kolekcia čokoládových očných tieňov ($ 49; sephora.com) a kolekcia očných tieňov Chocolate Bon Bons ($ 49; sephora.com).

Znova niekto iný dostal chuť na niečo sladké?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map