To je, ako sa krása hviezda YouTube vyčerpá všetky svoje make-up

Keď dobrovoľne spadnete králičím otvorom králika, ktorý je YouTube, pravdepodobne sa budete môcť naučiť, ako vytvoriť určitý vzhľad make-upu alebo konečne objaviť tajomstvo, ktoré spája perfektné dymové oko. Vyberanie make-upu, však … Probs nie je v hornej časti zoznamu. Ale ak naozaj premýšľate o tom, títo guru sa musia dozvedieť niečo o odstránení nadácie, ružovej, rúžovej a skoro akéhokoľvek iného produktu. Ukázalo sa, že sme mali pravdu.

Dostali sme príležitosť na rozhovor s hviezdou YouTube Jenn Im, zakladateľkou oblečenia na stretnutiach a ženou, ktorá je tiež úplne nová v Poradnom výbore pre jednoduchú starostlivosť o kožu. Micelárna voda značky je naším džemom, takže sme boli psyched, aby sme vedeli, čo robí predtým, ako zasiahne jej zvlhčovač PM. 

SÚVISIACE: Jednoducho cítiť tento čistiaci prostriedok vás urobí šťastným

Je zaujímavé, že čistenie je jej obľúbenou súčasťou rutiny starostlivosti o pokožku. 

Nič sa necíti lepšie, než aby som odišiel celý deň. Vždy sa musím dvakrát očistiť, a tak som rád používal najprv Simple’s Hydrating Cleansing Oil ($ 13, target.com). Mám rád, že olej je schopný rozložiť celý svoj make-up. Potom potom používam Simpleov čistiaci prostriedok, aby som sa uistil, že je koža absolútne čistá, než začnem pridávať všetky moje sérum a zvlhčovače. “

Dievča, súhlasíme s tým všetkým. Nahá tvár pred spaním je čisté šťastie, keď ste celý deň pracovali na make-up. A zatiaľ čo je to pre každého iné, Jenn v skutočnosti udeľuje dvojitému čisteniu pre svoju jasnú pleť. Um, beriem si poznámky! 

Jenn Im Skin Care - Embed
S láskavým zameraním na jednoduchú starostlivosť o pleť

SÚVISIACE: pán Fitz Just Landed starostlivosť o pleť

Ďalší kozmetický výrobok, na ktorý prisahá, je nutnosťou – vyskúšajte, ak nosíte mačacie oko na reg. 

“Môj obľúbený produkt na starostlivosť o pokožku je pravdepodobne Simple’s Dual Effect Eye Makeup Remover ($ 8, ulta.com), oči sú takou jemnou oblasťou a kruté tampóny okolo očí môžu spôsobiť predčasné vrásky, preto som rád používal Simple’s Eye Makeup Remover to jemne rozbíja všetky moje tvrdohlavé očné make-up, dokonca vodotesné mascara, “hovorí nám. 

Ale nemôžete ukončiť konvoj s hviezdou YouTube bez toho, aby ste hovorili o trendoch make-upu.

Čo sa týka týchto 100 vrstiev videí? Nikdy nevidíš, ako by si Jenn urobil niekedy čoskoro.

Myslím, že sú veľmi zábavné, ale nemyslím si, že by som mala trpezlivosť, aby som filmovala sama, “hovorí nám.

Čo nájdete na jej kanáli? “Môj obľúbený trend make-up práve teraz je určite lesklý redakčný vzhľad make-upu. Nedávno som natočil tutoriál o tom, ako dosiahnuť tento pohľad na svojom kanáli. Pokiaľ ide o nové trendy, myslím, že holografický zvýrazňovač by mohol vybuchnúť. Je tu tento dúhový zvýrazňovač, ktorý v dnešnej dobe prechádza vírusom, “vysvetľuje. 

Áno, zvýrazňovač dúhy (a jasná koža, na to záleží!) Na výhru. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 48 =

map