To je často, ako by ste mali skutočne vypnúť váš brucho

Skutočné rozhovory: nedokážeme si spomenúť na posledný čas, keď sme vlastne vypli našu holiacu strojku. Aj keď niektorí tvrdia, že by ste mali získať nový po približne tri až päť použitia, toto číslo sa jednoducho nezdá realistické pre nás, ako je, zvlhčovacie páska sa ani v tomto bode nezbavila, nehovoriac o cene vašej peňaženky a životné prostredie platiť, ak sa držte tohto myslenia. Aby sme to všetko raz vycítili, hovorili sme s doktorkou Melissou Kanchanapoomim Levinovou, dermatológiou v Marmur Medical a klinickým inštruktorom na lekárskej fakulte Mount Sinai Icahn, ktorá hovorila o spôsoboch, akými je potrebné vymeniť žiletku.

Po prvé, najskôr poponáhľajte mýtus o tom, že hodíte svoju čepeľ po troch až piatich použitiach. “Neexistuje žiadny stanovený počet použití, po ktorých musíte zmeniť váš holiaci strojček, mali by ste tak urobiť, ak uvidíte nejaké príznaky hrdzavenia, otupenia, preťahovania vlasov alebo pokrčenia kože,” vysvetľuje. “Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu mať vplyv na to, vrátane toho, ako často sa žena oholená, kde je žiletka uložená, a po ošetrovaní holiaceho strojčeka po holení.” Ak sa hovoríte, že ak sa budete každý deň holiť, vaša čepelka sa bude opotrebovávať rýchlejšie ako to, kto sa holenie raz týždenne.

VIDEO: Ako oholiť nohy

SÚVISIACE: Ako sa vyhnúť Razor Burn v lete

Vlasy na hrubšom konci spektra spôsobia, že čepel sa otupí rýchlejšie, ale s náležitou starostlivosťou je možné predĺžiť životnosť holiaceho strojčeka – aj keď je na jedno použitie. Napriek tomu, že je uloženie do sprchy, zdá sa, že je to najjednoduchšia voľba, môže to spôsobiť hrdzu alebo nahromadenie baktérií. Dr Kanchanapomi Levin odporúča úplné opláchnutie vodou po každom použití, potom ich uložte na suché miesto.

Navyše, holiaci krém (peklo, dokonca aj tyčinka mydla alebo kondicionéra, keď ste v zábere) je rovnako užitočný pre zníženie rezov, ako je to pre udržanie vaše ostrie nedotknuté. “To pomáha zmäkčiť vlasy, ale umožňuje holiacemu stroju dosiahnuť menšie trenie pri holení,” hovorí Dr. Kanchanapomi Levin, ktorý odporúča Schick Intuition ($ 10; walmart.com) ako možnosť všetko v jednom. Akonáhle sa pás vlhkosti opotrebováva (čo trvá niekoľko týždňov pre nás) venovať pozornosť akémukoľvek nepohodlie spôsobenému čepeľami. Vaše dni holiaceho strojčeka sú očíslované, ak začínajú preťahovať oblasť, alebo sa zdá, že vaše nohy nie sú tak hladké, ako to bolo zvyknuté.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − = 50

map