To je to, čo je rád sedieť v osobnej meditačnej podložke po dobu 20 minút

Nezdá sa to ako najvyššia stereotyp “nosím všetko čierne a žijem v New Yorku”, ale príležitostne mesto môže byť vyčerpaná, takže sa budem snažiť len o nejakej zvláštnej liečbe, metóde alebo triede, ktorá mi môže pomôcť upokojiť peklo nadol. Každý, kto ma pozná, si dobre uvedomuje, že som veriaci v flotácii. Najprv je to zastrašujúce, ale po prvom stretnutí som sa stal veriacim a prakticky som klesol po ulici, keď som odchádzal domov, pretože som bol tak uvoľnený. Meditácia však bola trochu nová koncepcia. Vyskúšala som triedu meditácie na MNDFL, ktorú som milovala, ale bola presvedčená, že som sa dopustil nesprávnosti, pretože som počúvala Nedávnu spiatočnú cestu a mala som háčik na “Roztomilý Bez E”, čo mi zostalo v hlave väčšinu sedenie. Keď som počul o Somadome, nápad sa mi páčil, pretože to trochu zlúčilo, a kombo upokojujúceho svetla a hudby by stačilo na to, aby moje smutné dievčatské playlisty nezasahovali. Prišiel som do štúdia Pure Yoga na hornej časti West Side, kde som bol nasmerovaný na podstavec umiestnený vo vstupnej hale, za niektorými dekoračnými rastlinami na súkromie. Vyzeralo to trochu ako tie mýtické podprsenky, ktoré niektoré firmy majú vo svojich kanceláriách, s výnimkou toho, že by mohli byť zatvorené nad horným telom a mäkký modrý prsteň svetla okolo obvodu osvetlil kupolu. Máte možnosť vybrať si požadovanú reláciu na dotykovom paneli v podstavci, ale len som si vybral generickú možnosť “Relax”, pretože to bol môj prvýkrát. Nosil som slúchadlá, bol som na mojej schôdzke privítaný relaxujúcim cyborgovým hlasom a Enya-esque instrumental beat mi naplnil uši.

SÚVISIACE: Čo je to ako plávajúce v nádrži na snímanie zmyslov

Priznám sa, že na začiatku mi bolo trochu ťažké uvoľniť sa. Napriek tomu, že podstavec bol v odľahlej časti haly, cítil som trochu sebadôveru, keď moja drobná čižmy vyčnievajú z lúča a slúchadlá úplne nezakrývajú vonkajší hluk. V hale nebol nahlas žiadnym spôsobom – to je koniec koncov jogové štúdio – ale na jednom mieste, keď som si myslel, že počujem zvuky oceánov, bolo to naozaj len niekto, kto pretiahol koš na podlahu. Robím túto nepríjemnú vec, keď sa niečo také snažím vyskúšať na kus, začnem premýšľať o tom, čo budem písať a to sa stane skutočným metom skutočne rýchlo, takže som objavil hlasitosť na slúchadlách a po chvíli , bol schopný zónu von. Pretože kupola svieti modrou farbou a hudba sa hrá v slúchadlách, nie ste úplne zbavený zmyslov, ako by ste boli v flotačnej nádrži, ale je to detský krok smerom k tomuto územiu, ak chcete pracovať k tomu. Po 20 minútach vkĺznutia do a von zo snového stavu som bol na začiatku prinútený späť tým istým hlasom a cítil som sa celkom zen, keď som sa mohol odlepiť zo sedadla. Keby som bola bohatá na Mariah Carey, určite by som si chcela jednu z nich v mojom vlastnom dome, ale keďže žijem v štúdiovom apartmáne a nie som bohatá na Mariah Carey, budem sa musieť vyrovnať s občasným zasadnutím – možno na jednom z tým budú nabudúce ďalšie úrovne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 + = 35

map