To sú najlepšie tvary obočia pre vašu tvár

Obočie
Mark Makela / Corbis / Getty Images

Erin Lukas

Mar 26, 2018 @ 15.45 hod

Ak niekto zvládne umenie vytvárať perfektné obočie doma, chceme vaše tajomstvá. Pre väčšinu z nás je to prebiehajúci boj, ktorý zvyčajne zahŕňa niekoľkokrát prekrvenie a používanie produktov v obočiach v nesprávnych odtieňoch.

Pravda, prirodzené umiestnenie vašich oblúkov je pre všetkých ideálnym tvarom obočia, ale ak ste vlastnili dvojicu pinzety na strednej škole, pravdepodobne to boli roky, kedy vaše obočie vyzerala vzdialene blízko k ich nedotknutému stavu.

Aj keď je tiež dôležité, že akýkoľvek tvar obočia, ktorý máte, je to, čo vás prinúti cítiť najdôvernejšie, ak chcete úplne preformovať vaše obočie pre nový vzhľad, môže byť ťažké vedieť, odkiaľ začať. Preto sme sa obrátili na Kelleyho Bakera, známeho umelca obočia a majiteľa Kelley Baker Brows, o pomoc.

Baker, ktorý počíta medzi Khloe Kardashian a Zendaya medzi jej klientmi, odporúča začať pomaly, keď chcete vyskúšať nový tvar. “Chceli by ste si uvedomiť, že sa vždy snažíme, aby obočie boli iný tvar ako tvár, aby sa obe stretli,” hovorí.

Predtým ako sa dostanete na vaše pinzety, prečítajte si Bakerovo zrútenie najlepších tvarov obočia pre každý tvar tváre. Pokračujte v posúvaní, aby ste našli perfektnú zhodu.

VIDEO: 5 spôsobov, ako udržať vaše obočie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 84 =

map