Tom Ford New Lips and Boys Launch je jedinou vecou, ​​ktorú potrebujete prekonať rozpad

Pamätajte si, kedy vám Tom Ford urobil z vás najšťastnejšiu dievča na svete a urobila si drakovú rúž? Hlboká, vampy, lesklá fialka, ktorá sa vypredala takmer okamžite a pripomenula vám vášho snového chlapca (a možno aj T. Swiftovho?) Drake? No, dizajnér je na tom znova s ​​25-dielnym doplnkom k zbierke Lips and Boys. A ak tam bolo doslova nejaký liek na prekonanie rozpadu, povedal by som, že ginormous lineup lippies pomenovaný po chlapcov, ktorí nenasiavajú a budú accessorize doslova nejaký oblečenie je pravdepodobne to. Ale znova, to je len ja. 

Takže čo je novosť so všetkými chlapmi (čo samozrejme odkazuje na rúžy – príďte, držte krok)? Okrem 25 nových mien vydala značka 10 matných povrchových úprav. 

Teraz na tieto mená! Zo šarže nájdete Logan, krémovú, oko-chytľavú fuchsiu, ktorá osvieti všetky Gilmore Girls život fanúšikov. Nechceme povedať, že tento odtieň je pomenovaný podľa toho, čo urobil skákanie z veže so slnečníkom v ruke sexy akt, ale je to vhodné pre časy. Snowdon je ľahko perleťová hnedá, ktorá zosilní akúkoľvek kolekciu neutrálov. 

SÚVISIACE: 10 Docela malá make-up leží Social Media nám hovorí

Nová chlapci prichádzajú 21. novembra. #TOMFORD #TFLIPSANDBOYS

Video, ktoré vyslal TOM FORD (@tomford)

Dylan je najkrajšia karmínová červená, ktorú ste kedy videli, zatiaľ čo Ashton, časť fialovej fam, je jemné krémové bobule. Samozrejme, že to takmer nie je, ale keby sme tu boli celý deň, keby sme museli vybrať vlastnosti, ktoré sme najviac milovali zo všetkých zázrakov rúk Tom Forda. 

Každá rúž predáva za 36 dolárov, čo je na cenovej strane, ale môžeme potvrdiť, že výplata farieb je intenzívna a cítia sa veľmi komfortní na vašom tulení. Samozrejme, ak nemusíte zaplatiť nájom za niekoľko mesiacov, môžete premýšľať o tom, že sa necháte v celej pôvodnej 50-dielnej kolekcii za obrovskú sumu 1 950 dolárov. Nie, nemáme srandu.

Medzitým budem viesť s Loganom na mojej strane. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map