Toto inovatívne riasové sérum ma presvedčilo, že môžu skutočne fungovať

Nikdy neviete, kým sa nepokúsite. To je niečo, čo vám povedala vaša mama predtým, ako sa pokúsite napísať “rytmus” na druhej triede, alebo pred tenisovým turnajom. Ale to som musel povedať predtým, ako som sa konečne zaviazal testovať sérum na riasy. Vedel som, že to môže fungovať – ​​mimoriadne dlhé rukávy mimoriadne efektné dizajnérske riasenky mojich spolupracovníkov, a počujem nespočetné množstvo žien chváliť silu spoločnosti Revitalash. Ale ja? Len som tomu neveril. 

No, to je, kým som začal pracovať s Talika Lipocils Platinum Lash Serum ($ 120; jet.com) do mojej rutiny. Bolo to ťažké, vzhľadom na to, že mám takmer jednoduchú rutinu na starostlivosť o pleť tak v dopoludňajších hodinách, ako aj v noci, ale potenciál Twiggy-podobných rias ma udalosťou. Vec, ktorá ma pritiahla k tejto konkrétnej skúmavke je preto, že je to skutočne 2 v 1. Spolu s magnetizáciou je tento výrobok vybavený dvoma oddelenými trubicami s dvomi samostatnými receptormi, ktoré zabezpečujú, že vaše riasy majú výživu založenú na tom, čo je najlepšie pre nich v dopoludňajších hodinách av noci, alebo tam, kde sú v ich cirkadiánnom rytme. Nie to slovo znovu, správne? 

riasa Serum
Zdvorilosť
Talika
$ 120

NAKUPUJ TERAZ

VIDEO: 5 z najdrahších tvárí

Ďalšia vec, ktorá ma presvedčila, je to, že funguje bez prostaglandínu a ranná receptúra ​​je 95% prírodná, zatiaľ čo večerná receptúra ​​je 94% prírodná. Namiesto toho Talika získala pomoc s červeným ďatelinovým kvetom, čo je zložka, ktorá má zlepšiť rast biča tým, že v podstate predlžuje rastovú fázu a riasu a skracuje, keď spočíva. Preto by ste mali riasy, ktoré rastú dlhšie, a tým sa dlhšie stáva v procese. To je skutočný nárok večera na slávu spolu s vyživujúcimi a posilňujúcimi riasami.

SPOJENÉ: 10 najlepších sérových rias na trhu

Ráno tiež pomáha aktivovať rast, ale aj posilňuje koreň, aby sa nestretli tak ľahko, a potom tiež zintenzívňuje farbu rias a pracuje na pridaní krivky. Vďaka extraktu z hedvábného proteínu získate aj ochrannú vrstvu. Každý vzorec sa aplikuje pomocou tenkej a presnej kefy ponorenej do vzorca. 

Po použití po dobu troch týždňov som cítil, že moje riasy sú silnejšie ako v minulosti a mierne hustejšie, ale potom som stratil svoju drážku a stratil môj tubus! Skutočný test je osem týždňov, takže som si znova vybral jednu s nádejou vidieť dĺžku drasticky zlepšiť – to je koniec koncov môj konečný cieľ, pretože moje prirodzené riasy nedostali ten super dlhý gén. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map