Toto je paleta aktívneho očného tieňa Internet je obsedantný

Ak by táto paleta nudných tieňov mala svoj vlastný účet Instagram, malo by absolútne viac nasledovníkov ako my.

Spustený rovnako vírusovou značkou krásy Dose of Colors späť na jar, paleta tieňovaných pečienok Brown je hrsť teplých neutrálnych odtieňov s najkrásnejšou matnou textúrou. Nájdenie matného tieňa, ktorý sa nezdá byť príliš tenký alebo kriedový, môže byť prehrávanou bitkou a často čas, skončíme tým, že budeme musieť vrstiť tieňové priméry a niekoľko rôznych farieb, aby sme získali to isté výplaty ako to, čo vidíme na panvici. Tie v palete Dose of Colors majú hustý, takmer krémový pocit a majú rovnako odvážne opotrebované sólo, ako sa spája s krémovým výrobkom.

VIDEO: Som posadnutý: Urban rozpad Naked 3 Palette

SPOJENÉ: Najobľúbenejšie palety očných tieňov v Sephore

Súprava s 5 panelmi sa môže zdať minimalistická v porovnaní s inými možnosťami na trhu, ale naozaj je to veľa. Miešanie a prispôsobenie farieb môže vytvoriť vzhľad, ktorý sa pohybuje od prirodzeného až po dym, a ešte lepšie, že sa plodia každý tón pleti spektra.

Naše informačné kanály Instagram neklamú – pri každom otvorení aplikácie vidíme, že aspoň tri bloggerky pripisujú paletu pre každý z ich odlišných vyzerajúcich a paleta Dose of Colours Baked Browns sa objaví vo vyhľadávaní Google. Dopyt je taký vysoký, že značka umožňuje len zakúpiť dve palety na zákazníka. Chyťte jeden, zatiaľ čo môžete stále za $ 32 na doseofcolors.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 + = 40

map