Toto L.E.D. Ľahká posteľ je celkom veľa anti-opaľovací posteľ

The LightStim L.E.D. Posteľ sa môže mierne podobať na opaľovacie lôžka, ktoré ste v uplynulých rokoch zvykli, ale na rozdiel od svojho predchodcu je to skutočne dobré pre vašu pokožku a pomáha opraviť škody spôsobené týmito pre-prom sessionmi pod fluorescenčnými žiarovkami. L.E.D. svetelná terapia dostala svoj spravodlivý podiel na bzučení v oblasti krásy a z dobrého dôvodu – dodáva koži doslovú záľubu a pracuje aj na najcitlivejších typoch pleti. Aj keď sa tieto metódy sústredili na konkrétne oblasti, lôžko LightStim je spôsob, ako účinne liečiť celé telo naraz. “ATP je benzín, ktorý napája bunku, ale stáva sa viazaný, pretože staráme, takže v 50-tych a 60-tych rokoch nevyrábame toľko, ako to robíme v našich 20-tych rokoch,” vysvetľuje generálny riaditeľ spoločnosti LightStim a prezident Steve Marchese. “Keď aplikujete správne vlnové dĺžky svetla, produkuje oxid dusnatý a pretože už nie je viazanie bunky na vytváranie ATP, začne uvoľňovať molekulu, nabíja bunku a zastaví produkciu voľných radikálov.”

LED Bed - EMBED
Zdvorilosť

SÚVISIACI: Do L.E.D. Ľahké tváre skutočne fungujú?

Je to ideálne z hľadiska boja proti starnutiu, pretože vrhá vašu produkciu kolagénu na prekonanie, čo má za následok vážne zníženie jemných čiar a vrások, ale aj zázraky pre manažment bolesti. Joniann Marchese, generálny riaditeľ spoločnosti LightStim a prezident, dodáva, že mnohí používatelia sú športovci, ľudia majú bolesti kĺbov a svalov a poznamenáva, že jej syn Chase pomohol vyvinúť posteľ ako riešenie jeho vysokého krvného tlaku. “V našej kultúre máme v súčasnosti krásu, ktorá sa spája so zdravím a wellnessom, takže aj keď pomáha produkovať viac kolagénu a elastínu, dodáva bunkám potravu, ktorú potrebujú na to, aby robili svoju prácu,” hovorí nám. “Snaží sa znížiť zápal vo vašom tele, čo sa môže stať, keď sa dostanete chorý alebo chorý a kým ho niektorí ľudia radi používajú raz týždenne, mali sme klientov skúsiť to dvakrát až trikrát týždenne v závislosti od problému, chcete sa zaoberať. ” Na rozdiel od tradičného slnečného lôžka, LightStim L.E.D. Posteľ je tvarovaná tak, aby vaša pokožka mohla absorbovať toľko z lôžka L.E.D. čo najlepšie. “Keď umiestníte svetelné zdroje do konvertovanej solária, vlnová dĺžka sa skreslí a nie je taká efektívna,” dodáva Steve Marchese. Namiesto zakrivenej kapucne, ktorú zatvárate hornú časť, budete musieť každých 20 minút vyklopiť, aby ste rovnomerne ošetrili každú stranu tela. Prejdite na stránku lightstim.com, aby ste získali viac informácií a povedzte výrazu “je zapnutý” úplne nový význam.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map