Toto sérum proti starnutiu je príjemné s citlivou pokožkou

Rovnako ako stláčanie do dvojice čerstvých out-of-the-sušičky džínsov, výrobky proti starnutiu zvyčajne ponechávajú moju citlivú pleť pocit tesne. Moje najobľúbenejšie džínsy sa nakoniec na chvíľu roztrhnu von, pretože ich nosia, ale moja koža sa nikdy necíti dobre, ak na moju tvár použijem sérum na báze retinolu alebo nočný krém.

Ak zabráni príznakom starnutia, je to jedna z vašich starostí o pleť, pravdepodobne ste si všimli, že retinol – mimoriadne účinná zložka pre boj s jemnými líniami a vráskami, ktoré sú odvodené od vitamínu A – sa nachádza na štítku väčšiny produktov, ktoré ste skúšali. A ak ste ako ja a máte citlivý typ pokožky, tieto výrobky podráždili vašu pleť, aj keď je to mierny retinol.

SPOJENÉ: Najlepšie produkty proti starnutiu pre citlivú pleť

Po obzvlášť zlom zážitku, keď si retinol spôsobil, že moja koža je tak suchá, že bola týždenne šupinatá, vzdala som sa začlenenia preventívneho prípravku proti starnutiu do rutiny starostlivosti o pleť. To všetko sa zmenilo, keď Originsovo rastlinné sérum pristálo na mojom stole, čo bolo zhodou okolností v rovnakom čase, keď som vstúpil do posledných posledných mesiacov môjho dvadsiatich.

Sérum na ochranu proti starnutiu rastlín ($ 77; sephora.com) je koktail prírodných zložiek ako je anogeissus, crithmum, extrakt z hrachu a bambus, ktoré napodobňujú výhody kyseliny retinovej bez akéhokoľvek súvisiaceho podráždenia a podporuje štruktúra pokožky, ktorá pomáha udržiavať hladkú a pevnú štruktúru pokožky.

VIDEO: 5 mimoriadne drahých výrobkov na starostlivosť o pleť

Vzhľadom na to, že sérum používam preventívne, nemôžem hovoriť o tom, či uvidíte zlepšenie existujúcich jemných línií alebo vrások. Práve teraz som spokojný s tým, že som našiel možnosť, ktorá predbežne zabraňuje príznakom starnutia bez toho, aby spôsobila moju pleť v procese.

To, o čom dokážem zaručiť, je, že celková pleť sa cítim oveľa hladšia, akonáhle je úplne absorbovaná, čo ma vedie k môjmu ďalšiemu bodu: sérum sa nasáva do kože rýchly. Namiesto toho, aby ste si vybrali svoje sérum na svoju nočnú rutinu starostlivosti o pleť, je Plantscription jedným, ktorý môžete aplikovať ráno bez toho, aby ste čakali veľa času, skôr ako sa presuniete na váš hydratačný krém a make-up. 

Ak je vaša pokožka taká citlivá, ako ste, je to sérum proti starnutiu pre vás.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − 86 =

map