Toto sérum rias a obočia má viac ako 3,415 5-hviezdičkové recenzie na Amazon

Unavený z penciling vo vašich obočiach alebo blázon s falošnými prúžkami? No, užívatelia Amazonu našli riešenie pre tenké, trpké chĺpky a viac ako 3 000 používateľov sa o ňom rozprášilo. Zoznámte sa s vašou novou besťou: Organys Lash & Brow Booster Serum. Je to obočie a sérum na riasy, ktoré vyživuje pramene, takže vám ostré okraje a plné oblúky.

Organys Lash and Brow Booster Serum
Zdvorilosť
Amazonka
30 dolárov (pôvodne 50 dolárov)

NAKUPUJ TERAZ

Môžete si myslieť na sérum 30 dolárov ako vitamíny, ale na vaše riasy a obočie. Zatiaľ čo ju používate, tieto drobné chĺpky dostanú infúziu predlžujúcich a zahusťujúcich živín. Značka hovorí, že môžete dosiahnuť výrazný rast do 60 dní, ale niektorí recenzenti si všimli jemné zmeny už za dva až štyri týždne. A zdá sa, že fungujú zázraky pre všetky typy problémov, od nadmerne zbitých obočia až po riasy poškodené rozšíreniami.

VIDEO: Sledujte V štýle Redaktor Získajte jej obočie Microblade

Samozrejme, mali by ste vždy konzultovať so svojím lekárom, skôr než vyskúšate nové produkty. Ale Organys Lash & Brow Booster Serum sa nevyrába s žiadnymi strašidelnými chemikáliami. Takže čo je to tajná omáčka? Je formulovaná s prírodnými aminokyselinami, ktoré stimulujú rast vlasov. Využijete maximálne riešenie s konzistentným používaním (najmenej raz denne po dobu dvoch mesiacov) a predtým, ako to budete vedieť, budete ohýbať vaše dlhé riasy a perfektné obočie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 + = 94

map