Toto sérum vyčarujúce pokožku má takmer 5 000 päť hviezdičiek na Amazon

V lete je ideálny čas na oddych od make-upu a ukázať svoju prirodzenú žiara. Namiesto zvýrazňovačov a iluminátorov, všetko, čo skutočne potrebujete, je skvelé sérum na osvetlenie vašej holé kože. Práve teraz užívatelia Amazonu (takmer 5000, ktoré majú byť presní) sú posadnutí sérom TruSkin Naturals Vitamin C. Nielenže zákazníci chvália vzorec na oživenie pokožky slovami vďačnosti, ale tiež zdieľajú svoje pred a po obrázkoch, čo je dosť pôsobivé.

Elixír je ako zázrak vo fľaši. Jednou z kľúčových zložiek v sére je kyselina hyalurónová, ktorá môže mať vo vode 1000-krát väčšiu hmotnosť. To znamená viac hydratácie pre vašu pokožku a menej suchého, nudného vzhľadu.

TruSkin Naturals Vitamin C Serum
Zdvorilosť
36 EUR (pôvodne 50 EUR)

NAKUPUJ TERAZ

Populárna receptúra ​​tiež obsahuje vitamín E, ktorý je známy tým, že blokuje voľné radikály, ktoré urýchľujú vzhľad starnutia v koži. A výhody vitamínu C sú vrcholom riešenia. Výkonná zložka liečí akékoľvek nepravidelné problémy s pigmentáciou – ako zjazvenie, slnečné škvrny a nerovnomerný tón – pomáhajú vašej pokožke ľahko vyžarovať.

VIDEO: #AskKat Tajomstvo krásnej kože

 

V kombinácii s hydratačným činidlom naplneným SPF je toto sérum do značnej miery nezastaviteľné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + = 6

map