Tu je to, ako Beyonce Stylist drží jej vlasy v “Formation” -See All Music Video vyzerá!

Beyonce Formation Video Beauty Lead

Alexis Bennett

Február 09, 2016 @ 14:15

Vstupenky na Beyoncé Tvorenie turné oficiálne pokračuje v predaji už dnes, ale ešte stále máme jej prevratné nové hudobné video. Okrem zdvorilých textov a vizuálov, ktoré prinášajú myšlienky, priniesla kráľovná niekoľko prekrásnych momentov krásy, ktoré nám dávajú všetky druhy žánrov. Pôjdeme priamo k jej kaderníkom Kim Kimble, aby sme zistili všetky očarujúce detaily a ona všetko zdieľa na hlave-otáčavý vzhľad.

Pro začal tým, že sa priznal V štýle, “Textúra bola inšpiráciou pre vlasy.” Od úvodnej scény až po finále uvidíte veľa nádhernej textúry a všestrannosť kučeravých vlasov. Kimble vysvetlil, že celý tím je vždy inšpirovaný toľkými rôznymi predajňami: “Niekedy je to ikonický človek alebo cesta, ktorá vás inšpiruje, aby ste niečo vytvorili.” Je jasné, že duch v New Orleans bol zachytený v zábehu a Kimble pokračoval povedať, “Video mieša staré s novým v priebehu rôznych dekád, ktoré ukazujú staré s moderným, zatiaľ čo oslavuje textúry a prirodzené vlasy.”

SÚVISIACE: Pozri Beyoncé’s Adorable ‘gramy dcéry Blue Ivy sa pripoja k nej na Super Bowl skúšky

Všetci spolu, každá scéna prináša hlavné momenty vlasov, ktoré majú v histórii viesť. Kimble opisuje umelecké prvky ako: “Louisianská chuť, ale modernizovaná”.

Vlasy pro pokračoval vyznávať niektoré z jej styling tipy pre niektoré vzhľad v prvenstvo video. Prečítajte si všetky podrobnosti a uvidíte každú dychtivú chvíľu vlasov z videa “Formation”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map