Tu je váš prvý pohľad na kolekciu Jeffree Star

Mariah Carey nie je jediná na vlnách vianočných v júli. Jeffree Star, najobľúbenejšia priateľka z MySpace, ktorá sa stala podnikateľkou krásy, odhalila svoju kolekciu Holiday Makeup v roku 2017 a my sme vhodne vydierali.

Včera v noci sa hviezda dostala do Instagramu, aby nám poskytla najkratšiu pozornosť, ktorá sa objavila na rukaviciach z velúrového tekutého kvapôčiku, perličkovú pokožku na pery a čo sa zdá byť nejakým prípadom voľnej trblietavého pigmentu. Skoro nás zaslepili. 

Sneak peek z našej #Holiday kolekcie ��lapanie v novembri �� pripravte sa na iskru …. #jeffreestarcosmetics #velourliquidlipstick

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Jeffree Star Cosmetics (@jeffreestarcosmetics)

SÚVISIACE: Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o kozmetike Jeffree Star

Aj keď ryhanie pier a rúž už existujú bez ich lesklej vrstvy v permanentnej linke, voľný pigment je pre značku úplne nový. Hviezda určite vie, ako urobiť svoju kolekciu s limitovanou edíciou špeciálnou a ak je jej záznam o predchádzajúcich spúšťaniach akýmkoľvek ukazovateľom, očakávame, že bude vidieť zmes odtieňov, od trvalého až po tie, ktoré sú vytvorené výlučne pre túto zostavu. A samozrejme, obal je ohromujúci aj sám. 

Nejako sme pripomenutí kultového filmu tematicky zameraného Drop Dead Nádherná. Shoutout na Amber Atkins.

VIDEO: Ikonické farby: Revlon Cherries in the Snow

Podľa starých spoločenských postov bude kolekcia vydaná v novembri, práve včas na darovanie sezóny. Či sa rozhodnete dať ich sebe alebo vašim priateľom, je to vaša výzva – žiadny rozsudok. Čas a hviezda Instagram feed povedať, či bude alebo bude viac odhaliť v nasledujúcich mesiacoch. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − 68 =

map