Urban Decay je nahý lak na nechty znamená, že by si mal knihu, že manikúra

Oblúková paleta Urban Decay urobila pre nás zázraky. Bolo to skoro prvá paleta očných šiat, ktorú sme denne nosili. Päť alebo tak palety a celý rad výrobkov make-up neskôr, Naked franchising je hlavnou súčasťou našej rutiny. A keďže jasne nikto z nás naozaj nemôže dostať dostatok linky, Urban Decay nám urobil všetku najvyššiu láskavosť a znova vydal súbor Naked laky na nechty.

Nová škála Naked laky na nechty prichádza v ôsmich odtieňoch, ktoré sú v podstate ekvivalentom laku našich najobľúbenejších odtieňov Naked Palette, pretože sú inšpirované tieňovými vzorkami.

Existujú štyri varianty neutrálnych odtieňov, od šampanského lesklého až po červenohnedú až hlboko béžovú. Zatiaľ čo nebudeme hrať obľúbené, Magnet (dymový šedý krém) by mal pravdepodobne ísť domov s vami. 

Nahá farba nechtov. Celkom nový spôsob, ako zbaviť sa. 8 odtieňov inšpirovaných kultovými obľúbenými tieňmi z našej kolekcie nahé palety. #UrbanDecay

Fotografie vyslaná spoločnosťou Urban Decay Cosmetics (@curbandecaycosmetics) na

V typickej UD móde sú názvy tieňov rovnako zábavné, ako by ste očakávali – myslíte si Commando, Extra Bitter a Walk of Shame.

SPRIEVODCA: Lottie Tomlinson práve spustila svoju verziu zostavy na pery

Každá fľaša sa predáva za 10 dolárov a je dostupná online na webových stránkach spoločnosti Urban Decay, čo znamená, že máte na celom svete dôvod na rezerváciu toho manikúra. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 32

map