Uvedie toto jedlo vo svojom zvlhčujúcom prostriedku, aby vaša pokožka vyzerala mladšie?

TK
NKS_Imagery / Getty

Victoria Moorhouse

Mar 07, 2018 @ 14:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Superfoods prevzali spôsob viac než len šťava. Beyoncé nosí kel na svoje mikiny a emoji avokády sú pravdepodobne súčasťou vašej každodennej výmeny textov. Dokonca aj to znamená, že zelené vitaminové stroje sa stávajú veľkými hráčmi v sfére kozmetických výrobkov, pričom značky začínajú “zdravé kozmetické výrobky”, ak sa v superfood-špecifických líniách, ktoré tout zložky ako riešenie pre vašu pokožku strasti.

Mládež pre ľudí, môže prísť na myseľ. Je to storočná slávnostná značka starostlivosti o pokožku, ktorá sa stará o vek, ktorá využíva 100% vegánových prísad a studené zmesi potravín ako kel a špenát, okrem iného vo všetkých svojich výrobkoch. V poslednej dobe Elemis spustila celú líniu nazvanú “Superfood”, ktorá sa skladá z olejov na tvár, čistiacich prostriedkov, zvlhčovadiel a ďalších, všetko naplnených týmito trendovými vegetariánskymi prísadami.

Ale sú tieto receptúry naplnené rovnakými vecami, ktoré ste vložili do vášho obedového šalátu že veľa rozdielu topically? Tam vlastne je niektoré vedecké poznatky.

“Veľa potravín odporúčaných na požívanie kožných úžitkov je bohatá na antioxidanty a poskytuje telo nástrojom, ktoré potrebuje vnútorne, môže pomôcť pri podpore fungovania pokožky,” hovorí dermatológ a riaditeľ kozmetického a dermatologického oddelenia v New Yorku. Klinický výskum dermatológie v nemocnici Mount Sinai, Dr. Joshua Zeichner. “Vieme, že lokálna aplikácia antioxidantov môže mať priame prínosy pri liečbe starnúcej kože. V skutočnosti môže lokálne pôsobiť antioxidanty viesť k vyšším množstvám, ktoré sa dostanú do pokožky, potom by ste sa dostali, keby boli požívané ústami.”

SÚVISIACE: 7 Upokojujúce tvárové masky, ktoré sa okamžite zbavia sčervenania

Takže ak superfoods sú bohaté na antioxidanty a vy aplikujete výťažky a zmesi z nich na povrch vašej pokožky, teoreticky by mohli byť pridané do vašej rutiny.

Niektoré z najbežnejších zložiek starostlivosti o pleť superhviezdy sú avokádový olej, quinoa a tmavé zelené listy, vysvetľuje Dr. David Lortscher, certifikovaný dermatológ a generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Curology.

Napriek tomu dodal, že sú potrebné ďalšie štúdie, aby sa určilo, ako prospešné niektorí z nich sú aplikované topicky a ak “účinné zložky môžu preniknúť do povrchových vrstiev kože.”

Ale nič z toho neznamená, že by ste sa mali pokúsiť vyskúšať tento trend doma tým, že si treníte na vašu tvár šťavnatú brokolicu. “Antioxidanty sa používajú už niekoľko desaťročí v starostlivosti o pleť, ktoré sú známe svojou schopnosťou ochladiť voľné radikály, a tým ich zabraňovať poškodzovaniu našich buniek,” hovorí dermatológ Dr. Ted Lain z Sanova dermatológie. “Zložitý aspekt zahrnutia antioxidantov do výrobkov starostlivosti o pleť zahŕňa ich stabilitu alebo ich nedostatok na slnečnom svetle, väčšina z nich sa rýchlo rozkladá expozíciou ultrafialovým žiarením, čo znemožňuje ich učiniť k ničomu. slová “.

Ak ste v myšlienke vegetariánskeho balenia hydratačného prípravku alebo prípravku na starostlivosť o pleť, pokračujte v posúvaní a pozrite sa na niekoľko najobľúbenejších ponorov na trhu.

VIDEO: 5 spôsobov, ako udržať vaše obočie

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map